Jak radzi sobie z astmą i kaszel suchy jak uspokoić

Witam, drodzy „Babcia”! Chcę podzielić receptur, które już pomogły więcej niż jeden cheloveku.Etot łatwy sposób, aby pomóc w tym czasie moja babcia, aby pozbyć się astmy. Jest to konieczne, aby usunąć wszystkie wnętrzności ze świeżo ubitego kurczaka i traktowany pochopnie, umieścić je na klatce piersiowej pacjenta leżącej blisko gardła, wszystko pod nimi poprzez umieszczenie i szybko pokryte celofan. Top ciepłe. Pozostawić na ciele tak długo, jak jest ciepło i dopóki pacjent nie może tolerować. Po kilku zabiegów jest uczucie pieczenia, jakby ciągnięcie coś od wewnątrz. Moja mama wykonane Te pakiety babcia 1-2 razy w tygodniu. Ogólnie rzecz biorąc, dla pełnego leczenia zaleca się 12 zabiegów, ale jej babcia z jej astma działa wystarczająco i 8, aby zapomnieć o „pierwszej pomocy”, tabletki i ingalyatorah.Kogda suche, walcząc gardła kaszel nie spać, gotować wieczorem w jednolitym podłożu 4-5 ziemniaki, umieścić je w gazie, rozłożone na stole ostudzić się lekko, po czym delikatnie odłożyć ziemniaka, owijać brzegi gazy w postaci koperty na rozmiar klatki piersiowej i po stronie, która będzie w kontakcie z ciałem, wlać 1-2 łyżki wódka. Smarować obszar oskrzela 1 łyżeczka miód i położyć na wierzchu worka z gazy z ziemniakami. Bundle i położyć się do kompresji 1-2 godzin. Po usunięciu nosić ciepłą piżamę i iść spać. Jest to wystarczające do przeprowadzenia procedury 3-5 dni pod rząd, aby całkowicie vyzdorovet.Moya matki - cukrzycę. poziom cukru we krwi utrzymuje normalny wlew goździki (przyprawa). Powinno być 50 sztuk gvozdichek wlać 1 litr wrzącej wody, nalegają na 4 dni w ciepłym miejscu, naprężenia i podjąć 1/3 stogrammovoy okulary 3 razy dziennie przez 20-30 minut, po czym edy.Vsego dobra odzysku. „>
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru