Ach tak OGÓREK - Zbawiciela, dobrze zrobione!

Witam, „Babcia” Chcę wam powiedzieć o niezwykłych właściwościach soli beczce ogurtsa.Eta historia się stało, kiedy byłem dzieckiem. Moja babcia zdecydowała się zbudować swoją stodołę i zaprosił robotników zniszczyć stary i wybudowany nowy w jego miejsce. Zaczęli pracować i nagle człowiek przychodzi na pokładzie wystaje z dużym zardzewiały gwóźdź. I przebił je na wylot, nie tylko buty, ale także, aby nadążyć. Zakrwawione koniec gwóźdź wystaje i tryskającą krew z rany. Nieprzyjemny widok! Widziałem to, moja babcia, a następnie wpadł do piwnicy. Wrócił z niego z słonym Bochkov ogurtsom.Tut również przeciąć go wzdłuż i umieścić połowę człowieka ogórka u podnóża stóp rannych poniżej, a druga połowa - na górze. Dobrze udokumentowany cały bandaż i powiedział, że następnego dnia rano mężczyzna przyszedł do opatrunku. Jak wszyscy byli zaskoczeni, kiedy rozpętała się na drugim dniu swojej nodze, my jej nie żadnych oznak urazu zobaczyć! Naturalnie, nie taśma w górę. Oto cud stworzony marynowane-done! Więc czuć się swobodnie używać go do leczenia ran i być zdrowe!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru