Nie należy pozostawiać ślady dna sienny zgnilizny i wody



Witam, drodzy „Babcia” postanowił powiedzieć jak się wyleczyć jej syn podagry.On nie zgadzało, opór, mówiąc: „Tak więc konieczne jest długa ma być leczony, a tabletki połknąć dużo łatwiej”, ale kiedy przyszedł do mnie w nocy i poprosił od razu zaczął jego lechit.Ya spojrzał na nogę, dotkniętej dny i był przerażony - ona kolano pęczniały i odwrócił się na niebiesko. Ach, to byłoby małe, więc ich pokonać! I w ciągu 40 lat? Ale jeszcze wyższy ode mnie? I rzekł do niego: - Brew pył siano, naciskając i ciepły obkladyvayut cała noga, ale górna jest dobrze ukutyvay.Sdelal tak 3-4 razy i lewo. Przez długi czas nie przyszedł, byłem zaniepokojony. Kiedy czekać, pierwszą rzeczą, poprosiłem mojego syna, jak jego noga. Powiedział: - Będę żyć, moja matka jest historia !. Jeśli ktoś chce zastosować otrzymując takiego leczenia, chcę natychmiast ostrzec o możliwych błędów: w każdym razie nie tak szybko, jak nogi przestać boleć przerwać leczenie. Po zakończeniu stosowania kurz sienny, aby całkowicie usunąć chorobę z organizmu, zaczynają być wykorzystywane w leczeniu wodą. Po tym wszystkim, główną przyczyną dny moczanowej - obfite jedzenie. Organizm nie jest w stanie poradzić sobie z jedzeniem, ciała nie może być ona przetwarzana i uczyć, a potem w pewnym momencie utworzone Swale (skrzepy krwi), w drugiej - bagno (zły soków), a wokół kości będzie dużo piasku, wapna i kamieni, tworząc gouty węzłów. Pod wpływem wody one rassypayutsya.Itak, 3 razy w tygodniu przed snem umyć się całkowicie czystą wodą i natychmiast udać się do łóżka. Pierwsze 3 tygodnie 2-3 razy w tygodniu, aby zrobić „hiszpański płaszcz”. 2 Spread kołdrę na górze, przykryć je z celofanu i zbierać, tak aby nie było powietrza. Leżeć 1-2 godzin. W przyszłym miesiącu, wziąć ciepłą kąpiel z wywar z owsa pyłu lub solomy.Polzuytes mojego doświadczenia siana i wyzdrowieć.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru