Nietrzymanie kału u dziecka



Witam, drodzy „Babcia”! Chcę podzielić się z wami jak prawdziwy przyjaciel, ich radościach. Zacznijmy od tego, że na moje urodziny mój mąż dał mi abonament do wszystkich edycjach „Babcia”, a ten prezent był najdroższym dla mnie, na razie nie trzeba biegać po mieście i szukać jednego z gazety, czasopisma lub bibliotechke aby znaleźć jakiś co użyteczne porady lub retsept.Nedavno i skierowana w „Granny” o pomoc. Zwróciła że dobrzy ludzie pomogą porady, jak radzić sobie z nietrzymaniem stolca, co wpływa mojego wnuka. To dużo listów z całej Ukrainy, a także Rosji i Mołdawii. Niski łuk wszystkim, którzy odpowiedzieli na mój ból! Jak miło wiedzieć, że są jeszcze ludzie, którzy nie są obojętni na cierpienie innych, znalezienie czasu, pieniędzy i dobre słowo, aby pomóc bliźniemu. Niech troski Pana! ... Ale pomoc nie była potrzebna. Fakt, że kontaktując się z papieru z prośbą, ale zdecydowałem się odłożyć wszystko i iść z wnukiem badania w Centrum Diagnostycznego Odessa Dziecięcego nazwie Reznik. Jak się okazało, specjalista, czyli proctologist, nie było, i na własne ryzyko, zapisałam się z chłopcem do chirurga. Musiałem siedzieć w ogromnej kolejce, ale co można zrobić, ponieważ wszyscy potrzebujemy lechitsya.Prinyal stary profesor. On dokładnie w wątpliwość wszystko, a potem skupił się na długo palcach chłopak brzuch, a potem spojrzał surowo, rozpoczął wydawanie kierunek do szpitala regionalnego. Ale wkrótce Odłożyłem uchwyt, zauważając, że moja chusteczka była mokra od potoku łez, i powiedział: - Ty, babciu, spróbuj tego. Na domu przyjazdu, chwycić kubek Esmarch, wypełnić go z 500 g czystej przegotowanej wody i zabrać wnuka snem głęboką lewatywę. I tak co wieczór. W godzinach porannych, jak tylko chłopiec budzi się, od razu umieścić go na nocnik, tworząc odruch. Niech ciało przyzwyczaja się do tej procedury, ponieważ wnuk przez długi czas nie poszedł do siebie pot, wszystko pozostało w jego spodniach. Bądź wytrwały i cierpliwy. Kierunek w każdym razie zastrzeżone, nagle ponadobitsya.Priehali domu i zaczął realizować zalecenia profesorów, ale nadal w pierwszym tygodniu zmian na lepsze nie - nietrzymania stolca kontynuowane. Wtedy zdecydowaliśmy się zwiększyć ilość jakiegoś lewatywy wody, wypełnienie douches kubek 700-800 g płynu i tworzenia procedur nie tylko w nocy, ale w godzinach porannych. Eksperyment zakończył się sukcesem - zaczął się poprawiać dramatycznie, majtki wnuk pozostają czyste przez cały dzień. Na całkowite wyleczenie zajęło nam około 20 lewatywy. W ciągu ostatnich 4 miesięcy jesteśmy zdrowi, że i wszystkie zhelaem.Nadeyus moja historia dać nadzieję wszystkich ludzi cierpiących na nietrzymanie kału. Spróbować. Oczywiście, osoba dorosła powinna być wylana na kubek Esmarch dużą ilością wody. Bądź cierpliwy, a wszystko będzie dobrze.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru