Moczenie zginą na wieki, a potem pozostawia wee

Witam, drodzy „Babcia”! Chcę podzielić się doświadczeniem w leczeniu moczenia (moczenie nocne). Szczególnie dzieci cierpią z powodu tej choroby. To jest to, nasze dzieci, i chcę pomoch.Stradal choroby i dwunastoletniego wnuka mojego przyjaciela. Oni próbowali wszystkich metod leczenia, przeprowadza chłopca na uzdrowicieli odwiedził Pochaev, gdzie, według ludzi, musiał pozbyć się moczenia nocnego, ale nic nie pomogło. Poszedłem z przyjacielem syna i do recepcji, aby Zubitsky, który również obiecał pełną regenerację. Ale wszystko było na próżno. Byli w rozpaczy: dziecko rosło, a zmiana na lepsze nastupalo.I Jednego dnia pojechaliśmy z mamą chłopca w autobusie, który jechał inny mój przyjaciel, starsza kobieta. Słysząc naszą rozmowę, poleciła, po dziecko zmoczył w nocy, zdjąć spodnie, umieścić je na podłodze obok łóżka, czytać „Ojcze nasz”, prosząc Boga o pomoc, i zmusić dziecko do kroku ciągu mokre majtki. Następnie musi jedzenia „pępka” z (Edge kiełbasy połączony z belką) kiełbasy. Kiełbasa powinna zawsze znajdować się w naturalnej osłonce (jelit), takie jak „Dom” lub „Krakowie” .Priehav domu, przyjaciela, a nie ich regały, zrobił wszystko zgodnie z zaleceniami dobrej kobiety. I stał się cud - dziecko odzyskał To jest takie niesamowite wydarzenie !. Myślę, że jeśli nie jest metodą leczenia, to zdaje sobie sprawę z tradycyjnej medycyny, a nie jedna osoba pomógł. Jeśli jest po moja historia pomoże odzyskać chociaż jedno dziecko, będę niezmiernie zadowolony. Oznacza to, że moja praca nie była naprasnym.Lechites i wyzdrowieć!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru