Wstążka wysmarowane jodu I: nie więcej zaprzeczeń mnie!

Witam, drodzy „Babcia”! Chcę podzielić się swoim doświadczeniem w leczeniu opryszczki ataku zoster lishaya.Eta przed objawia się w moich kilku wybuchów, ale potem wszystko poszło przez siebie, aż pewnego dnia w lecie, w niesamowitym upale, nie jestem chory ARI. Choroby towarzyszą ostry wzrost temperatury, a także szerokich wysypki pozbawiając całe ciało. Zmiany były chore, i pieczone zudeli.Nachala szukać schronienia na łamach „Babcia”. Było wiele różnych końcówek, w tym tabletki napojów i smarować maścią zoster „gerpevir”. Ale rura o wadze 2 gramy o wartości 13,7 UAH. Jednym brakowało mi tylko jedno źródło. Więc można zbankrutować! Postanowiłem być traktowane w inny sposób. Pomylas mydłem i nasmarować kieszenie pozbawienie krem. Od razu poczuł się lepiej. swędzenie skóry zatrzymał się i powoli zaczął być czyszczone. Można cieszyć się, ale nie było - pozbawienie kieszenie zaczęły pojawiać się w innych częściach ciała. Wiedząc, że to wszystko pochodzi od kręgosłupa, jestem na całej długości, zaczynając od szyi do miednicy i umieścić szerokości taśmy pościel 5 cm, posmarować 5% nalewki jodu. Powtarzające się smarowanie, gdyż wysycha. Zrobiłem prosty wszystkich 3 z tych procedur, a nowe zmiany przestaną się pojawiać. W 10. dniu byłem bardzo zadowolony zdorova.Budu jeśli moje doświadczenie komuś pomóc.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru