Czasy leczenia są jako & laquo; łzy & raquo; pomoc

Witam, drodzy „Babcia” Kto to trudny czas, a jeśli jesteśmy w porozumieniu i zjednoczona, a następnie jeden do drugiego podniesie ducha i pokonania choroby będzie znacznie legche.V początku grudnia mam chore prawe oko. Z każdym dniem ból zintensyfikowane i nocy bez snu. Smaruje maścią oczu, kropli do oczu, ale nic nie pomagało. Zaapelował do okulisty w celu przetestowania. Popatrzył i powiedział ten werdykt: „W moich oczach, a potem zachorował, musi ona zostać usunięta i wyrzucić. Czy masz pracę. " Ważyłem „za” i „przeciw”, prezentował się jak będę wyglądać bez oczu, a ile mój chudy portfel będzie nadal chuda ... i nie iść do operatsiyu.Prihozhu domu patrząc na to, co będzie kapać pacjenta oko. Otworzyłam lodówkę i wchodzi w dłoniach dwie butelki 40g z jakimś płynem. Próbowałem na języku - Vodicka. Kto i dlaczego umieścić go w lodówce? Odwracam etykietę fiolki, a następnie podpisana przez strony - „Łzy winorośli” Ledwo pamiętał, że te „łzy” Osobiście zbierane na wiosnę, gdy przepływ SAP, po przycinanie winorośli. Długo myślałem dlaczego zbierane iw jakim celu, a potem przypomniał sobie, że te „łzy”, aby pomóc leczyć ból oczu. I zaczęła kapać na oczach dwóch pipet. A następnego dnia kapała mieć obu oczu w jednym posiedzeniu - „Tears” świeże własny mocz na trzech pipet i trzy pipety Ból zaczął się zapadać. Byłem traktowany przez tydzień, 3-4 razy dziennie. I zrobić sobie przerwę na dwa dni, ale wrażliwe na nacisk oczy bolały. Postanowiłem kontynuować leczenie przez kolejny tydzień. Dziękuję Bogu, moje oczy zatrzymał rani. Cuda! Sap jest raz w roku, na wiosnę, więc nie przegap czasu, aby zaopatrzyć się w „łez”.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru