Od materialnych flanela szyte worki wypełnione koperkiem, umieścić swoje oczy



Witam, „Babcia” Chcę mówić o tym, jak przyjaźń z tobą sprawia mi istselenii.Odno czas na obu moich oczach zaczęły powstawać zaćmy. Wdrażanie zaleceń lekarzy nie przyniosły poprawy. Zaćma była już około trzech lat, kiedy czytam przepis Tatyana Fiodorowna Shafaruk z czerkaskim, w którym został odzyskany z chorobą. Natychmiast postanowiłem zastosować go do siebie. Należało ściegu tkaniny flaneli 2 mały woreczek rozmiar 5x5 cm, wlać do każdej łyżeczki 3 Nasiona kopru, umieść je w emalia kubek z wodą i gotować przez 2 minuty. Po tym, dostać torby, niech je ostudzić nieco i zastosować się do bólu oczu. Pokrywa górna z ręcznikiem i leżą tak 10-15 minut. Czy noc następującą procedurę. Przebieg leczenia - mesyats.Ne wahania natychmiast szyte 60 worków (pełne utwardzenie) zasnął każdej z 3 TSP Nasiona kopru i zaczął szyć na leczenie. Każdej nocy przed pójściem do łóżka, wkładam w emalia kubek wrzątku przez 2 worek nasion, gotować je przez 2-3 minuty (ponieważ pop-up, a ja jestem ich wbudowania, bez odchodzenia od pieca), bierze na talerzu, a następnie udał się do łóżka i umieścić ją na każdej torebce oczu. Zaizolować i trzyma kompres do ostygnięcia. Potem zdjął torby i związał głowę chusteczką i schował głowę kocem. Tak robie, nie brakuje ani jednego dnia, na miesiąc. Nie rezygnują z leczenia, nawet gdy zaczął źle zapalenie oczu, był ostry ból w nich, pęczniały i zaczerwieniona. Stopniowo przeszedł i stało się łatwiejsze. Moja wizja jest znacznie lepsza. Zostało to potwierdzone przez badania oko lekarza. Zaćma nie było, a na jego miejscu nie było tylko niektóre plamy. Ale to mi nie przeszkadza, nadal nie narzekają zrenie.Kogda kupiony w nasionach kopru bazar, a następnie kupił je już 5 dużych szklanek obliczach. Połowa z nasion poszedł na leczenie, a drugi stopniowo rozchodzą. I zemleć ziarno w młynie ręcznie, a następnie dodać proszek jako przyprawa do każdej potrawy. Wystarczy, aby szlifować i używać jako przyprawa i nasion kolendry.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru