Metoda żona Kapustin zapisane. To jest moja historia



Chcę wam powiedzieć o tym, jak moja żona zapobiegać rozwojowi jaskry. W 2001 roku powstał 2 operacje. Zostali zwolnieni z ostrzeżeniem, że w ciągu roku może stać się ślepy. Gdzie my po prostu nie traktuje, odpowiedź była jedna - ślepota. W jednej z gazet przeczytałem, że w Odessie Instytut Filatov stosowane w leczeniu chorób oczu dr Kapustin metoda GA „Zastrzyki z żywej materii jaj kurzych.” Metoda ta dała doskonałe wyniki, więc zdecydowaliśmy się skorzystać z niego. Więc wybraliśmy leczenia: 1. Strzałów przebił żywą materię jaj kurzych metodą dr Kapustin G.A.2. Warzone 1 łyżka Pasqueflower (sasanka wiosenna) w szklance wody (do picia przez trzy godziny w ciągu dnia) .3. Pochowany sok z aloesu rano i 1 kropla codziennie. Kapać 3 dni, następnie zrobić przerwę na 2 dni. Sok był rozcieńczony 1: 1 z zagotowanej vodoy.4. Znak 2 5x5 woreczek, korzystnie ściereczką flaneli i wlać do każdej łyżeczki 3 Nasiona kopru. Umieścić w misce emaliowanej i gotować 2 minuty. Potem te worki dostać, poczekać, aż ostygną trochę i umieścić na oczy. Pokrywa górna z ręcznikiem i położyć się na 10-15 minut, aż do ostygnięcia. Wykonaj procedurę w nocy przez miesiąc. Jeśli nie pomoże, to leczenie powinno być prodolzhit.5. Jednocześnie nie czyszczenia ciała przez phytopreparation „Lockley”, który składa się z babki nasion, fruktoza, pektyna, jabłkowy, owies otręby, guma gaurovaya, guma arabska, kwas cytrynowy, cynamon, olej Sophora, kwiaty brokuły, korzeń kurkuma, liście rozmarynu, burak, pomidor, marchew, kapusta kapusta, kapusta chińska, owoce cytrusowe bioflavnoidy. 1 łyżka Mieszaninę rozpuszcza się w szklanej zimnej wody, z mieszaniem, i napojów, gdy pije szklanki wody. Wziąć 30-60 minut przed edy.6. Aby poprawić elastyczność i wytrzymałość ścian naczyń krwionośnych i włosowatych mózgu (to ważne dla chorób oczu) stosuje fitodrug wykonane z roślin Ginkgo biloba, a preparat „PerfektAyz” z cherniki.Vot więc zatrzymaliśmy rozwój zaćmy i jaskry. Obecnie utrzymuje się ciśnienie oka 19,5, 21,5. Punkty odebrał 1,75. I odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące telefonu i literami.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru