Jak moja córka, aby uniknąć operacji

Chcę opowiedzieć moją córkę, gdy miała 25 lat, aby uniknąć operacji na kobiecej chasti.Bylo nim w 1988 roku. córki temperatura wzrosła do 40 ° C i została umieszczona w szpitalu. W badaniu stwierdzono, że córka zapalenie przydatków, co doprowadziło do wzrostu temperatury. Kilka dni robiła strzałów, umieścić kroplomierza, ale temperatura nie spadnie. A następnie córka rozpoczął przygotowania do operacji. Ale młody lekarz poradził jej, aby nie spieszyć się iść pod nóż i zapytał: - Czy masz kogoś do wniesienia codziennie do 3 litrów bulionu z rumianku krwawnika córki powiedział tak ?. A potem zacznę codziennie wieczorem wymieszać garść rumianku i krwawnika, zaparzyć mieszaniny 3 litrów wrzącej wody, nalegać noc i rano odnieść córkę infuzyjnego. Wypiła ją w jeden dzień. W tym przypadku, antybiotyki i inne leki nie są podejmowane. Nie pamiętam ile wypiła puszki infuzji, ale temperatura nie powróciła do normy, zapalenie przeszedł kilka dni, a operacja została anulowana. Do tej pory moja córka wszystko w porządku. Dziękuję Bogu!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru