Miód zbawił nas z zapaleniem płuc

Moja czwarta córka od pierwszych dni po urodzeniu chory charakterze powtarzającym forma zapalenia płuc (zapalenie płuc). Zastrzyki, tabletki przynieść ulgę tylko przez 10-15 dni, a następnie choroba powracała ponownie. I tak aż do 3 lat. Słuchaj, wszystkie dzieci biegają jest zdrowy, a moje dziecięce letnie temperatury. W ogóle, niektórzy cierpienie ... Kiedy miała 10,5 miesięcy, zostałam bez męża i bez pracy. Ale konieczne jest nakarmić czwórkę dzieci, więc zacząłem się uchwycić w każdej pracy. To było bardzo trudne. A potem, gdy najmłodsza córeczka był 3 lat, pozostawiając dzieci, teściowa, postanowiłem pójść do Piatigorsk, aby tam zarobić dodatkowe pieniądze. Ale, niestety, pracuję na problem, a ja nie zyskał nic, idź do domu. I jak możemy iść bez prezentu? Że kupił na rynku pięć litrów soli plastikowy miodu, zostawiając pieniądze na dorogu.Deti mnie bardzo szczęśliwy, i wylał miód w misce i powiedział: „Jedz dzieci, jak chcesz.” I jedli go bez miary: jeść, biegać i jeść ponownie. I wtedy zauważyłem, że moja chora córka gra z każdy śpi w jej temperatury i zmniejszenie kaszlu ... Myślałam, i zrozumiał, że to pomogło jej miodu. Potem zakazane starszych dzieci do jedzenia i zaczął codziennie rano na czczo i wieczorem przed pójściem do łóżka, aby rośliny w szklance ciepłego mleka 1 łyżeczka miodu i pić swoją córkę. Gdy miód przyniósł mnie, kupiłem inny. I tak dziewczynka trzymała na tryb miodu gdzieś 1-1,5 roku. Dostała silniejszy, i nigdy nie boli zimno lub kaszel lub zapalenie płuc. Oczywiście, to jest dobre, że córka nie ma alergii na miód. Na to ja jeszcze nic nie wiem, i dlatego pozwolił dziewczyna ma ten słodki produkt w dużych ilościach.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru