Gdy zapalenie płuc uderzyło mnie, to jak weszłam

Witam, „Babcia” Pragnę podzielić się doświadczeniem w leczeniu zapalenia płuc (zapalenie płuc) Gdy choroba dotknęła mnie, nie uciekać się do środków oficjalnej medycyny i postanowił leczyć sposoby ludzi. Pomógł mi w tym mój syn. Dał mi co wieczór masaż, a rano moje ramiona otynkowane z miodem, przykryć je folią, ręcznikiem i poszedłem cały dzień. Tak przez 4 kolejne dni. Ponadto, ja unosił nogi w słonej wodzie. Wylanie go do naczynia, w 1 litrze gorącej wody dodano kilka soli rozpuszcza nogi i pływały w roztworze soli. Nawet biorąc ten lek chop i umieścić w misce emaliowanej 4 nieobrane orzechy z muszli, dodać 1 łyżkę miód, wlać 300 g wody i gotować przez 30 minut. Dodać 1 łyżkę kwiat bzu czarnego, nalegać do ostygnięcia i pobierano co godzinę do 1 łyżka to nastoya.Tak i wyleczyć bardzo ciężką postać zapalenia płuc. Dziękuję Bogu! Radzę każdemu, kto cierpi z powodu tej choroby, aby korzystać z mojego przepisu, nie zapomnij poprosić o pomoc w Gospodu.Esche ja codziennie czytać modlitwy świętych Cyrus i Jan. Przeczytaj to jest konieczne 12.00 7 razy z rzędu. Módlcie się z wielką wiarą, a gojenie jest zobowiązany przyjść.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru