Żyć w świecie jest prawie 100 lat: ode mnie i aluzję

Witam, „Babcia!”

Jestem 95 lat. Wielu doświadczonych dla swojego długiego życia, a moje doświadczenie nie zostało utracone, niektóre z wiedzy pragnę podzielić.

W 1940 roku zostałem ekskomunikowany od piersi dziecka i ukształtowałem mastitis. Ze tylko ja, ale nie mógł odzyskać. Z straszny ból w klatce piersiowej był dręczony aż do 1970 roku, nie został jeszcze przeniesiony do Ball. Wkrótce z powodu Boga spotkał starego przyjaciela - byłego lekarza weterynarii o naszym kołchozie. Powiedziałem mu o kłopotach, wysłuchał mnie uważnie i poradził, aby ubiegać się o uzdrowienie creolin (ciemnobrązowy lub ciemno-brązową ciecz o zapachu krezolu stosowanych w medycynie weterynaryjnej).
Konieczne jest, aby zagotować wodę i upuść go 30 kropli creolin. Kiedy woda staje się biała jak mleko, trzeba wznieść się do jej klatki piersiowej pacjenta. Wykonaj procedurę regularnie do czasu wyzdrowienia.

Wkrótce zacząłem wychodzić z piersi ze skrzepami krwi ropą. Tak więc wyleczyć za dwa tygodnie, ale do dziś nie mogę zapomnieć o straszliwym bólu, który dręczył mnie od ponad 30 lat.
Proponuję wykorzystać moje doświadczenie dla kobiet cierpiących na zapalenie sutka, jak również wszystkie osoby, które są plagą przez ropiejące przez długi czas gojenia rany. Creolin umożliwić im wyleczyć bez wizyty u lekarza.
Konieczne jest, aby rozpocząć leczenie, módl się do Boga i prosić Go o pomoc.

Życzę wszystkim dobrego zdrowia i!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru