On dręczony przez astmę ME 10 lat. Na szczęście, nie więcej ATAKI

Witam, „Babcia!”

Chcę ci powiedzieć, jak Wygrałem astma oskrzelowa, a także udział w kilku, udokumentowane doświadczenie, gojenie recepty.

Z astmą cierpiał 10 lat, z których 6 nie zostawił z inhalatora. Nie tylko nie jest leczone, bezskutecznie. I jakoś jedna kobieta poinformowała mnie do apteki należy traktować z amoniakiem.

A następnie w poniedziałek, zdałem zmianę (obsługiwanym przez sprzedającego), a we wtorek rano rozpoczęła leczenie. I trwało amoniak, oddzielając go od 2-3 kropli w 50 ml wrzącej wody lub gorącego mleka, dokładnie wytrząsania przed użyciem, przez kilka dni, praktycznie bez przerwy między tworzeniem technik. Wkrótce zacząłem oskrzelowej obficie zwolniony plwociny, śluzu, ropy i poczułam wielką ulgę. Ale, pomimo faktu, że ataki zatrzymany, widziałem jakiś czas amoniak. Więcej sama astma nie wyglądać, ale z amoniakiem, nie opuści. Fakt, że regularne wdychanie jego oparów pomaga szybko przezwyciężyć zimno, przeziębienia, a nawet grypy.

To narzędzie pomaga przy zerowym kwasowości soku żołądkowego. Aby go normalizacji, konieczne jest, aby zrywać młode pędy lub ogonki młodych pozostawia żadnych winogrona, żuć, przełykając ślinę i wypluć ciasto. I żuć wszystkie to 2 razy dziennie aż do jesieni i jest bardzo zadowolony z wyniku.

Jeżeli dana o pęknięcia w kącikach ust, jest pierwszy dzień, wlać do szklanki wody gotującej 3 świeżych liści fioletowy, po 40 minutach odkształcania i napojów wlewu 2 razy w ciągu dnia. Na drugi dzień, należy powtórzyć procedurę, ale mają napar z 6 liści. Wkrótce pęknięcia leczyć.

Są traktowane i odzyskać. Życzę wam wszystkim szczęścia.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru