Adnexitis udało się ograniczyć. To i chcę powiedzieć

Witam, „Babcia!” Długo chciałem podzielić się z czytelnikami gazet leczenia doświadczenie adnexitis (zapalenie jajników i jajowodów), ale nieśmiała. A teraz, jak coraz więcej kobiet cierpi z powodu tej choroby, zdecydowałem.

Jako młody człowiek, a byłem chory z przewlekłym adnexitis. Leczenie w szpitalu przyniósł jedynie krótkotrwałą ulgę. Okresowo leczone ambulatoryjnie, w ośrodku, ale bezskutecznie. I wtedy postanowił skorzystać z pomocy ziół. Przygotowanie nasycone wywary z rumianku, nagietka, szałwii, dębu i eukaliptusa, a potem zabrał kąpiele Sitz z nich i tryskać nich. Pierwsze 2-3 dni stosować wywar z ziół, potem drugi i tak na przemian. Ma to zapewnić, że wirus, który spowodował zapalenie przydatków, nie używane do bulionu. I trwało łaźni z sody kaustycznej, a natrysk roztworem sody (1 łyżeczka sody w szklance ciepłej przegotowanej wody). Używany do douching małą strzykawkę. Jest umieszczony na stole lub szafce nocnej przy łóżku z kubkiem rosołu i strzykawki, położyłem się, wziął pozie „brzoza”, oparł stopy o ścianę, zyskując w bulionie strzykawki i wstrzykuje go do pochwy. Szczelne zamknięcie krocze ręka, leżał i leżał, obracając ją na lewą stronę, a następnie po prawej stronie, na około godzinę.

Wziąłem wanny i douche rano po przebudzeniu i po każdym wypróżnieniu. Pamiętaj, aby wykonać tę procedurę, aby dokładnie umyć. I tak 10 dni. Podczas menstruacji, aby zrobić sobie przerwę. Więcej adnexitis mi nie przeszkadzać. Wielu jego przyjaciół następnie zaleca ten zabieg, i wszyscy byli zadowoleni. Ja też długo cierpiał z pęknięć na podeszwach. Początek nocy, aby umieścić na nim tampon smarem, a oni są szybko wyleczyć. Że takie jest moje doświadczenie. Leczony.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru