Oczy prania z rosą przyniósł pokoju

Witam, „Babcia” Chcę podzielić się z czytelnikami ich gazeta opytom.Eto zdarzyły się jakieś trzy lata temu. I nagle zaczęły boleć oczy. Oni slezotochili, i czułem się tak, jakby ktoś wylał piasek w nich. Byłem traktowany różne rozwiązania i maści, przemyć oczy niemowlę mocz, ale chwilową ulgę, a potem ból, skurcze i wodnisty vozvraschalis.I jeden rano przed wschodem słońca, poszedłem do ogrodu i zobaczył dużą ilość rosy trawie. Od razu przypomniałem sobie przysłowie „Dopóki słońce wschodzi, rosę vyest oczami”, a ja intuicyjnie, zebrane rosy w ręku i natychmiast przemywa oczy. Wieczorem, już zwolniony. Postanowiłem powtórzyć proces następnego ranka. Ponownie zebrane rosy i przemyć oczy tej gojenia wilgoci. Przez sześć dni codziennie rano zrobiłem taką mycie, i za każdym razem czułem się lepiej. Wkrótce minęły łzawienie oczu zatrzymał rani. I teraz, z ich całkowitym porządku - bez bólu, bez spalania, bez rezey ... Jeśli ktoś ma te same problemy z oczami, radzę spróbować leczyć moją drogę. Szkoda ze to nie tylko polza.Vsego dobrych, dobrych ludzi!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru