MANY realizuje Jaskra: ME, niestety, jest ona również znać



Witam, „Babcia!” Chcę, aby i jego wkład do wspólnej sprawy zwalczania chorób. Od dawna chciałem zrobić, ale postanowił właśnie. I chcesz mi pomóc w leczeniu takich chorób jak powszechne choroby glaukoma.Eta realizuje głównie osób starszych i diabetyków. Zwykle pozbyć się go chirurgicznie. Ale to jest ryzyko, pieniądze, itd., Itd. Martwiłam się o jaskrę kilku lat. I był leczony ambulatoryjnie, a na stałe, otrzymał ogromną liczbę leków, w tym iniekcje pod oczami i krople, ale ciśnienie oka poniżej 25 jednostek nie spadnie. Przyszłej operacji, ale nie chciałam operacji. Postanowiłem zrobić ćwiczenia dla oczu. Dziękuję Bogu, wynik był pozytywny. Ich osiągnięcia chętnie dzielą się z czytelnikami gazety.Utrom, tylko obudzić, nadal jestem w łóżku zaczynają się poruszać oczy w górę iw dół, w lewo iw prawo. Następnie, pierwsze otwarte oczy, a następnie zamknięty ruch kołowy w jedną lub w drugą stronę. Po zakończeniu tego ćwiczenia, zaczynam bardzo szybko otworzyć i zamknąć oczy. Następnie, masując je. Połóż palce na zamkniętych powiekach i kolistymi ruchami, najpierw w jednym kierunku, a następnie z drugiej strony dobrze zagnieść wewnętrznych i zewnętrznych kącikach oczu. Masowanie zatem nad oczami i pod nimi, jednocześnie przesuwać w górę iw dół gałki oczne. Wszystkie te ćwiczenia pomogą rozszerzyć naczynia krwionośne w oczach, a tym samym zmniejszenie ciśnienia wewnątrzgałkowego. Po zakończeniu masażu, podnieś przed palcem i spojrzeć na niego bliżej nosa i dystansowania na warunkach rynkowych. Wszystkie ćwiczenia są wykonywane przez 10 lub więcej raz.Zanimayas ten siłowni, zacząłem zmniejszyć ilość podawanego do oka krople do 1 tygodniowo. Zmierzyć ciśnienie wewnątrzgałkowe w klinice nie zatrzymał. Za każdym razem, stało się mniej, a potem wróciło do normy. Wreszcie, całkowicie zaprzestało stosowania leków na receptę i krople lekarzem. Więcej niż dwa lata nie miały żadnych leków, ale ćwiczenia rano na oczach nadal w regularnych, jak również miesięczny przebieg inspekcji w klinice. ciśnienie w oku mam teraz trzymane na 18-22 edinits.I na końcu kilku sovetov.Esli leczniczych obawiasz nieżyt nosa, zapalenie zatok, start palce wskazujące masować ruchem okrężnym wokół dolnej części otwory po obu stronach nosa, dziąseł powyżej górnych zębów. Po tym, jak masować zatoki szczękowej, wycierając nos i kość czołową. Zabieg przeprowadzany jest rano po przebudzeniu po południu i wieczorem przed snem. Pozytywny efekt nie weźmie zhdat.Dlya zapobiec zaostrzenie hemoroidy polecam za każdym razem po skorzystaniu z toalety umyć zimna, może być temperatura pokojowa, ale nie cieplej vodoy.Esche chcę powiedzieć wszystkim: stałej pracy, ćwiczeń, aktywny i zdrowy styl życia, rano i fizzaryadka masaż nikt nie zrobił wiele złego, lecz tylko skorzystał. Starają się śledzić to wszystko, a zdrowie nie zawiedzie.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru