W Worms deszczu ogromną moc: Wygrałem ICH zaćmy!



Witam, „Babcia” Teraz wiele osób cierpi z powodu zaćmy. Ta choroba i nie oszczędził. Aby wyeliminować ten początkowy etap zaćmy, że stosuje się ekstrakt dżdżownic. I leczyć! Ich doświadczenie z przyjemnością podzielę się z czytelnikami gazety.Itak, powinny być myte co najmniej 20 razy w letniej wodzie 30-33 dżdżownic, dopóki nie są całkowicie czyste, a woda - jasne, położyć je na czystej szmatki i wybrać najbardziej zdrowy i Mobile , Sterylizować dwie fiolki szklane o pojemności 100 ml i jednej fiolki umieścić przemyty robaków 20-22, w którym wilgoć suszone, obejmują ich cukrem szczelnie podłączyć butelki i lekko potrząsnąć, aby wymieszać zawartość równomiernie. Owinąć naczynie w ciemnym ściereczką i umieścić na 8-10 godzin w ciemnym miejscu. W tym czasie, na robaki usuwania cieczy, która musi być dokładnie szczep przez lejek do drugiego sterylnej butelki. Będzie to lekarstwo, leczenie zaćmy. Przechowywać ją w szczelnie zamkniętym pojemniku na dolnej półce lodówki. Każdego dnia, leżąc w łóżku, I wykopali jedną kroplę do każdego oka. Potem zamknęła oczy, pokryte swoje ręce i leżał przez 10 minut, od czasu do czasu obracając gałki oczne, nie otwierając oczu. Następnie przemyć je ciepłym przegotowanej wody. W trakcie leczenia, nie starał się męczy procedurę zrenie.Vypolnyala dziennie na noc przez 20 dni. Prowadzenia takich kursów do 10 razy rocznie. Zaćma zdałem. Czasami po zakropleniu swędzenia oczu. W każdym przypadku jest to niemożliwe, aby je zarysować. Konieczne jest, aby zamknąć oczy i dać im trochę odpocząć. Jeśli istnieje niewielkie szczypanie, nie martw się, ale jeśli po zakropleniu miał silny ostry ból, pilna potrzeba, aby umyć je kilka razy ciepłą wodą. Przed rozpoczęciem leczenia konieczne jest, aby przekonać się, że wszystko będzie dobrze i nic złego się nie stanie. Zaleca się częściej mrugać, co przyczynia się do ich otdyhu.Etot sposób leczenia zaćmy pomógł mi uniknąć ślepoty i operacji. Spróbuj, nie pożałujesz! Niech Pan wszystkim!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru