Nasiona kopru włoskiego i wiara w leczeniu zaćmy wygrał i wrócił z oczu!

Drogi gazety „Babcia”! Moja recepta na leczeniu zaćmy został opublikowany w numerze 1 na 6 stycznia 2004 Dzisiaj Chcę wyjaśnić, ponieważ Byłem przyjść dużo listów z różnych kwestiach. Odpowiedzieć każdemu osobiście, ja po prostu nie chcą być w stanie i przez gazety, aby odpowiedzieć na pytania zainteresowanych czytelników.



dwa worki z tkaniny flanelowej trzeba zrobić (za dobrą retencję wody). jego wielkość powinna być 5x5 cm. Wlać do każdej torby 3 TSP z najlepszych nasion kopru, związać je umieścić mały emaliowany kubek, napełnić zimną wodą na pokrycie torbę i umieścić w ogniu. W stanie wrzenia przez 2 minuty, usunięcie z talerza do ochłodzenia się nieco i szkło wodne. Letni umieścić na zamknięte oczy, na szczycie celofan i ręcznikiem. Przytrzymaj przez 10-15 minut, aż do ostygnięcia. Wykonaj procedurę w nocy. Worki z koperkiem można stosować 2 razy. Następnie wyrzucić ziarna, torebki bez mydła płukania i następnie wypełnić nowych nasion i wlać nową porcję wody. Zrobiłem więc jeden miesiąc, a moja zaćma zniknął bez śladu. Diagnoza „zaćma” Włożyłem w Kijowie w klinice okulistycznej.

Odprowadzane mi krople do oczu i okulary i kazano przyjść na próbę po sześciu miesiącach. I nie tylko to. Poprosiłem lekarza, jak moja zaćma - traktowane, czy nie? Odpowiedziała mi, że to, co było, i pozostał tak, tylko że nie postępuje. Wróciłem do domu i myślę, że jest to konieczne w celu poddania się leczeniu na receptę Zubitsky NP (To chyba wszystko wiem). Byłem traktowany dokładnie jeden miesiąc na dzień, nie pomijając ani jednej procedury. Zauważyła, że ​​stało się dobrze widzieć. Poszedłem sprawdzić w Czerkasach i poprosiła lekarza, że ​​wyglądał bardziej ściśle, jak w Kijowie, zdiagnozowano - zaćmy.

Przyjrzała mi długo i ciężko i powiedział, że nie ma żadnych zaćmy. Nie powiedziałem, że potraktowane nasiona kopru włoskiego, a lekarze nie rozpoznają tego leczenia. Kiedy byłem w Kijowie po raz pierwszy, to poprosić lekarza o tym leku. A lekarz powiedział, że nic nie pomoże, po prostu daj nam zrobić się oparzenia i dodać problemów. Tak więc, drodzy czytelnicy „Babcia”, traktowane z koperkiem i nie bój się, że zranić. Wystarczy oczyścić oczy.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru