Weźmy przyjaciół, zastanowić się, jak usunąć choroby stawów



Witam, „Babcia” Teraz wiele osób cierpiących na zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, osteoporozy i innych chorób stawów. Chcę zaproponować sposoby, w których do walki z tymi chorobami, ja i moja blizkie.Odnazhdy, budząc się rano i leżąc na łóżku wykonującego „rower” ćwiczenia, poczułem ból kolana, dyszała i nie mógł zginać nogę. Od tego dnia rozpoczęła się moje wyjazdy do lekarzy, ale nie szturcha, no prescription fizprotsedury one nie przyniosły poprawy. A potem przypomniałem sobie, że mam tam dom alkoholanu Kalanchoe. Gotuję to dobrze. I napełnić do połowy butelki pół litra liści Kalanchoe cięcia, wlać po brzegi alkoholem i zostawić w ciemnym miejscu na tydzień do naparzenia. Od czasu do czasu wstrząsnąć zawartość. Po siedmiu dniach gotova.Nachala Nalewka natrzeć z obu nóg, zaczynając od stóp. Po 2-3 dniach, poczułem ulgę, ale leczenie nie zatrzymał na miesiąc. I pozbyć stawowych boli.Moya traktowane siostra stawów takich środków. W przypadku ziemniaków zakwitły, że odebrał kolor, suszone w cieniu, a następnie kilka kwiatów suszonych wlano 600 ml „potrójnym” kolońskiej i umieścić naczynia przez 2 tygodnie w ciemnym miejscu. Nalewka jest wcierać ból miejscu na noc, a rano zmyć ciepłą wodą. Aby ułatwić stan siostrę brakowało jednego nalewki porcji. Osoby z uruchomionym choroby, można zrobić jedną vtoruyu.Esche receptury z chorób stawów. Mieszano w ciągu 1 kubka jogurtu rozdrobnione na drobnym tarce surowego ziemniaka jest średniej wielkości, przy tej mieszaniny w rano na czczo. Pierwsze 10 dni stosowania codziennie, następnie zrobić przerwę i dzień od 12 dnia pić dziennie. Propylo tak 10 razy, ma przerwy w ciągu 2 dni, a następnie przez ostatnie 10 momentach, mieszaninę kefir ziemniaczana co 2 dni. Dlatego leczenie jest przedłużony do 2 miesięcy. Otrzymywanie co oznacza bardzo dobry i rozcieranie pomogayut.Mozhno rozpuszczonego w fiolki „potrójnym” Cologne 5 tabletek „Aspirin” i „Analgin”, 25 ml 5% jodu i stawów tarcie to smesyu.Effektivno działa dżdżownic nalewki. Muszą umieścić świeże w szklanym słoju i zalać wódką, tak że tylko pokryte warstwą robaka. Blisko butelka Banki Tołstoj papier, związać łańcuch i przytrzymaj go przez kilka dni na słońcu. Nalewka do nacierania na chore stawy przed snom.Pust zapisuje wszystkie Pana!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru