Obezwładnić mastitis bzu: Nie da się ukryć ze swoich doświadczeń KOBIET

Witam, „Babcia” Jestem 78 lat. Przyjaciele z gazety od jego założenia. Dzięki receptur drukowanych w nim, pozbyć się kamieni żółciowych, dyskineza dróg żółciowych, hemoroidy, Pomoc osób pisanie „Granny” i innych chorób. Dziękuję. W dowód wdzięczności, chcę podzielić sprawdzoną metodą leczenia cystic mastitis fibromatous. Ten przepis słyszałem 30 lat temu w radiu. Ponieważ metody medycyny konwencjonalnej nie mógł pozbyć się choroby, postanowił z niej skorzystać. I dzięki Bogu, uzdrowiony! Tak, do wszystkich kobiet, które cierpią z powodu torbieli fibromatous mastitis (dokładnie to!), Radzę wybrać, umyć i osuszyć berry wody czarny bush starszy i lepiej trawa, następnie położyć warstwę grubości palca dolne puszki trzech litrów, taką samą grubość górnej warstwy cukru, a więc wypełnić słoik doverhu.Postavit na stole przykrycia szyi gazy i pozostawia na jeden dzień w temperaturze pokojowej (bez czarny nie może fermentować!). Po 24 godzinach spuszczania otrzymanego soku w puli i umieścić je w pamięci, aż do odzyskiwania holodilnik.Prinimat 1 des.l. 3 razy dziennie przez pół godziny przed posiłkiem. Byłem traktowany czarnego bzu krzak. Mi odzyskać wystarcza na 1 litr soku. Ale jeśli starszy z cukrem nalegać nie jest dzień, a trzy, a następnie wypić powstałą sok w tym czasie, to jest możliwe, aby poprawić zrenie.Budte zdrowe!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru