Nie straszne zagrożenie policystycznych

Witam, „Babcia!” Chociaż jestem tylko 26 lat, ale jestem twoim fanem. Podczas gdy moja córka spała, nie mam czasu, aby podzielić się swoją małą porady opytom.Moy dla kobiet cierpiących na PCOS. Ja również przyszedł po porodzie policystycznych. Długo leczonych lekami, ale bez skutku, a następnie spotkał się z „babcią” w 2006 lub 2007 roku, nie pamiętam, przepis na tę chorobę i postanowił zastosować go do siebie. I rzeczywiście odzyskane! Mam nadzieję, że będzie Ci pomóc. Więc to nie jest tak źle policystycznych. Jestem pewien, że więcej niż jedna kobieta znajdzie się sprawiedliwości, stosują ten lechenie.Itak trzeba zebrać kilka głowic (bez łodyg i liści) różowy koniczyny, a następnie zaparzyć i wypić je rosół. I suszy głowę koniczyny w ciemnym miejscu, a następnie wieczorem codziennie zagotować 1,5 litra wody, rzucanie do wrzątku 4 głowice, a potem zdjął naczynia z ognia, przykryć pokrywką i pozostawić do rana. W szczepie rano i pić przez cały dzień bulionu zamiast wody. Wieczorem przygotowałam świeże. I tak codziennie przez 2 miesiące. Potem sprawdź na USG. Okazało się, że policystycznych Nie! Tak, i cykl menstruacyjny został przywrócony ... użyciu, piękne kobiety, moje doświadczenia i wyzdrowieć.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru