BOW zapobiega wypadaniu włosów, ale nie zaleca się stosowania



Witam, „Babcia!” Często można znaleźć przepis polecając wypadanie włosów dokładnie wcierać w głowę soku z cebuli. Przepis jest z pewnością proste, ale jeśli próbował sobie wyobrazić, którzy polecić? I oto jestem na siebie ispytala.Seychas jestem na emeryturze, ale w odległej studenta, postanowił wyhodować bujną piękne włosy, a to, oczywiście, trzeba było wzmocnić swoje korzenie, a tym samym zapobiec utracie. Że złapał mnie wtedy w ręce przepis, należy rozważyć użycie do tego celu cebulę. Nacisnąłem soku z cebuli i dokładnie wcierać go do korzeni włosów. Po paru godzinach, a nie przez pół dnia i jest zalecane przez niektórych, umyła włosy mydłem i szamponem. Ale sok cebuli więc wchłania się w skórę głowy i włosy, które mimo mycia, poczuć zapach cebuli. Będąc w tych 60 latach studenta, jak wszystkich moich przyjaciół, brałem udział w tygodniowej kąpieli. I tu, raz zmoczyć głowę wodą ze mnie natychmiast zaczął pachnieć cebuli. zapytała dziewczyna, „Kto przed pójściem do łaźni jadł cebulę?” Ale ja nic nie powiedział na początku, a potem przyznał, że pocierać sok z cebuli korzeni włosów, aby zapobiec ich upadku i w przyszłości, były grube i puszyste. Udało mi się osiągnąć to, a zapach zniknął wraz z upływem czasu, ale pamiętam dobrze, zdaniem niektórych niewygodne wcześniej innych. Dlatego każdy, z pragnieniem, aby poradzić sobie z utratą włosów przy użyciu soku z cebuli, nie radzę tego delat.Suschestvuet wiele innych skutecznych metod. Niektórzy, z których każdy jest również sprawdzana na siebie, chcę predlozhit.Zaleyte w garnku szkliwa 2 litrów wrzącej garść wody pąki, liście i pędy chmielu, doprowadzić do wrzenia, gotować trochę i umyć włosy z wywaru. Oni również spłukać. Może być stosowany zamiast chmielu pokrzywy. Sposób wytwarzania rosołu, a jego zastosowanie jest takie same. Skutecznie stosowany do wzmacniania włosów łopian. Przejść Dig korzeni roślin jesienią, mycie, cięcie na cienkie paski i osuszyć. 2-3 godziny przed szamponu 1 / 2-1 / 3 filiżanki posiekanej surowy wlać emaliowanych 2-2,5 litra wrzącej wody i odstawić na 20-30 minut. Po tym, zagotować, następnie zdjąć patelnię z ognia, a za pół godziny można użyć bulionu do prania i płukania volos.Uveryayu że regularne stosowanie tych narzędzi, należy upewnić się, że włosy przestaną wypadnięciem, będą bujne i piękne. Powodzenia!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru