Pościel pakuje przez długi czas gojenia się ran

Witam, „Babcia” chcę i podziel opytom.V listopada 1961 urodził się mój syn, a pod koniec stycznia - początek lutego przyszłego roku na mojej lewej piersi powstał czerwony bolesne miejsce. Ocieplenie jego soli wywołał zagotować. Zacząłem wkładać do niego aloesu. Wydaje się, że ropień zniknął, ale po tygodniu piersi pojawił się zagotować. Postanowiłem udać się do bolnitsu.Hirurg spojrzał i powiedział, że konieczne jest, aby wyciąć wykształcenie. Zrobił operację, nawet nie zwracając uwagi na to co mam karmiących. głębokość 2-3 cm nacięcie. Rana nie chciała się goić, a ja spędziłem 7 miesięcy codziennie udał się bandażowania. Mleko otrzymane w klatce piersiowej i jątrzyć. Lekarze nie mógł zrobić nic podelat.Kogda I po raz kolejny przyszedł do opatrunku, jestem starą kobietą usiadł i zapytał, co mi się stało. Powiedziałem jej wszystko. Potem powiedział gotować poranek w szklance mleka garnek Emalia, rzucać w jego 2 łyżki (Brak slajdy), nasiona lnu i gotować je przez 15-20 minut na bardzo małym ogniu, cały czas mieszając. Gdy masa będzie gęsta jak klej, trochę fajnie, a następnie ciepły nałożyć na gazę i nałożyć na ranę. Jeśli rana nie jest bardzo duży, po prostu wziąć 2 razy mniej. Zabezpieczyć za pomocą bandaża. Nie zdejmować aż do wieczora, a wieczorem, aby zmienić na świeży kompres. Dzięki takiemu leczeniu, moja rana uzdrowiony w ciągu tygodnia. Lekarz jest bardzo udivilsya.Etot przepis i pomógł moją córkę, gdy miała 12 lat cięcia wyrostka robaczkowego, a po 6 dniach rana miała całkowicie rozproszony. Pomoc jest narzędziem do wszelkiego rodzaju owrzodzeń troficznych i innych, a także przetoki.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru