Chcę wam powiedzieć, jak pokonać raka paskudny

Witam, drodzy „Babcia”! Opiszę wszystko jak było. W 1994 roku miałem hartowania w lewej piersi. Poszedłem do Doniecka poradni onkologii, a ja od razu umieścić na tej operacji, lewa pierś została usunięta. Następnie podjęła 21 sesji promieniowania i chemioterapii, ale wszystko na próżno. Lekarz powiedział mojej córce, że będę żyć tylko 2-3 lat, nie więcej. Dokładnie miesiąc później, zacząłem brać naftę, w parze z ziół, który został zakupiony w aptece w Moskwie. Musiał przełknąć 1 łyżeczka Olej i 1 łyżeczka niekompletny nafty 1 dziennie. Następnie zrobić przerwę na 10 dney.Posle to podczas miesiąca widział celandine, już nie staje, ponieważ roślina jest trująca, a jego odbiór przez wzrostem wątroby. „Beres” wpada następnie pił 2 fiolki. Po 10 dni przerwy widział czosnek w mleku - spadek od 1 do 25. Ponownie przerwę, a potem zaczęto traktować sposobem Shevchenko. Piłem mieszankę wódki i masła na 2 lata i 8 miesięcy. I kiedy poszedłem do testowania od konstrukcji niepełnosprawności, wszystko co było normalne. Grupa, oczywiście, nie dali.Vskore znaleźć w drugiej włókniaka piersi. W tym czasie moje szczęście, miałem sadzone ziele tymianku, który jest nazywany również trawy Bogorodsk. Jestem jeszcze młody człowiek wiedział, że to zioło leczy mięśniaki. Tak więc za pomocą tego zioła i odzyskane. Ale uwaga po leczeniu, pracując w ogrodzie, w ogrodzie, podnosić ciężary, jest surowo zabronione, a mój nacięcie zapalny, obrzęk dłoni. Skierowana do lekarza. Musiałem przejść wszystkie testy. Byli OK - przerzuty i mięśniaki bylo.Vot takiego nie dzieje. Tak traktowane metodą Szewczenko. Normalizuje krew już w 4 dniu.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru