Jak mój mąż był chory na raka i jak go pokonać



Witam, „Babcia!” Jego historia Chcę pomóc ludziom dotkniętym rakiem, i powrócić im nadzieję na wyleczenie. Ale wszystkie poryadku.23 stycznia 2006 męża zdiagnozowano raka pęcherza moczowego. Lekarze, inne niż otwartej operacji usunięcia pęcherzyka, więcej niż leczenie nie jest oferowany. Ale operacja - sama procedura bardzo trudne, a gwarantuje, że to pomoże i nikt nie dał. Natychmiast pojawiło się pytanie: „Co robić” Potem wybrał z opiłkami gazety „Babcia”, zebrano ponad 4 lata (2002, 2003, 2004 i 2005), adresy osób, które były eksploatowane z tą samą diagnozę jak mój mąż i pisał je. Odpowiedzi oszołomiony: okazało się, że wszystkie te osoby zginęły w ciągu 4-6 miesięcy po operacji! Moja rozpacz nie znała granic, a lekarze nadal nalegać na operatsii.K oddawanie moczu razem jej mąż miał co pół godziny, ale pęcherz nie może być całkowicie opróżniony, gdyż wypełnia guza. Wydawało się, że dni jej męża są ponumerowane, aw rzeczywistości miał zaledwie 66 lat! I dopingowali męża jak mogła, mówiąc, że nie ma raka i gruczolaka wzrosła, a gdy jest on usuwany, wszystko będzie dobrze. Jednak wyniki badań były rozczarowujące: w tkankę tłuszczową z przerzutami do jamy brzusznej i węzłów chłonnych w pachwinie wzrasta. Lekarz nie chciał słyszeć żadnych wymówek, i ostrzegł, że jeśli nie zrobić operację, będzie pod koniec przyszłego miesiąca. Tymczasem jej mąż stan pogorszył się przez cały dzień, ale jesteśmy zdeterminowani, aby wykonać operację. Potwierdzanie kartę medyczną z jego braku podpisu, wziąłem go z onkodispansera.Doma również kontynuowała poszukiwanie leczenia, które uratuje jej męża. Przypomniała jej boso i głodni wojenne dzieciństwo, jak często jesteśmy chorzy i jak każdy z nas, ponieważ nie było żadnych narkotyków, leczono monoterapii - celandine. Przypomniałem sobie, jak moja babcia Galya zbierane, suszone glistnika i wyciśniętym sokiem z nim i powiedział ludziom, jak traktować ten travoy.Stoyal kwietniu i wysokich krzewów glistnik rosną wszędzie. Narwhal miałem z dużą masę korzeni, przemywa, suszy się nieznacznie i zemleć na całą roślinę. Wypchnięte z masą poprzez soku nylon rajstopy, dałem mu trochę stoiska, filtr i placek zakopane w zemlyu.Nachala męża pić sok. A on wypił 2-3 łyków mleka. Początkowo mój mąż 3 razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem trwało 0,5 łyżeczki sok, a potem zaczął pić sok z łyżeczki. Więc w tym tygodniu dotarliśmy do odbioru 1 pełny des.l. soku 3 razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem, a tydzień później mój mąż wziąć 1 łyżkę leki terapeutyczne. Pił w dawce soku glistnika 3 razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem przez okres 10 dni. Rezultatem było to, że mój mąż zabrał soku glistnika miesięcznie. Przez cały ten czas, ja uważnie monitorować jego stan, zastanawiając się, czy nie było goryczy, czy wątroby lub trzustki ból, etc. Po tym, odpocząć przez 5 dni, a następnie wznowione męża otrzymania soku glistnika. Tym razem wziął go do 1 łyżka 2 razy dziennie na pół godziny przed jedzeniem, piciem 2-3 łyków mleka. I tak - na miesiąc. Od glistnika - trucizna dla oczyszczenia swego męża wątroby wziął bulion płatków owsianych. W 1 litrze wody, gotowane 4 łyżki płatki owsiane, upierała się, a jej mąż widział nastoy.Chto stało dwóch miesiącach leczenia glistnika? Bardzo wiele! Mąż cały czas podzielił się ze mną swoją stanu zdrowia. Powiedział, że podczas gdy przy jego dużo swędzenie wewnątrz pęcherza moczowego, ale parcie na mocz stały się rzadsze. Nocą, mąż zaczął lepiej spać, aw końcu zniknął całkowicie uczucie przepełnienia pęcherza puzyrya.Vo glistnika leczenia jego pokarmem była dość skromna. mąż jeść tylko mięso wołowe, 1 raz w tygodniu, aw zupy lub barszczu. Tydzień 4-5 jaj dziennie jedli i pili 0,5 litra mleka. Wszystkie potrawy gotowane go w smalcu (słoniny wewnątrz). Wszystkie potrawy by dodać pietruszkę, koper i zielone luk.Posle koniec drugiego miesiąca od otrzymania soku z glistnika dokonały przerwy 10 dni, a potem mój mąż zaczął brać kolenets nalewki złoty wąsy, które zostały przygotowane zablagovremenno.Gotovlyu to w ten sposób. Kolenets 15-17 zgrzyta, składając je w pół-litrowego słoika i zalać bimbru. Podkreślając, dopóki nie dostanie nalewki bogaty fioletowy kolor. Należy przyjmować 1 łyżka 3 razy dziennie na pół godziny przed jedzeniem, nie picia (może być 2-3 łyków mleka) .Muzh trwało nalewki złotym wąsem w ciągu miesiąca o 10 dni, wypił ją, zrobił przerwę pięć dni i ponownie wznowić odbiór. I tak mesyats.Posle następna przerwa ponownie postanowił poddać leczenie sok glistnika, ale przyjąć ją tak nalewki (350 gsoka rośliny nalegał na 150 g cieczy destylowanej. Wódka, nie wykorzystać jak najwięcej podróbek, ale bimber zrobić sam). Nalewka mąż skórki 2 łyżki 2 razy dziennie. I tak 10 dni. Po tym, odpocząć przez 5 dni, a następnie wznowić odbiór. I tak 3 razy na 10 dni w odstępach pięciodniowych między nimi.Cherez 10 dni po otrzymaniu nalewki męża Ziarnopłon sok rozpuszczono mieszaninę 40 g alkoholu destylowanej i 40 g oleju słonecznikowego. Gryzie ją cytryny. Wziął ten lek jest również 2 razy dziennie przez 3 tendays, w odstępach pięciodniowych między nimi.Zakonchiv recepcji wódki i masła, po 10 dniach przerwy mąż zaczął pić nalewkę złote wąsy powyżej skheme.Vse tym razem dostarcza analiz miesięcznych ponownie. Wynik jest dobry. Po czterech miesiącach leczenia zrobił tomografię - brak przerzutów. Teraz mój mąż jedzie do kraju. Oddawanie moczu on skorygowana, w masie, on również nie stracić żadnej gramma.V kwietniu tego roku, po raz kolejny udał się do recepcji soku glistnika 1 łyżka 2 razy dziennie, ponieważ rak - ból podstępny, i dlatego konieczne jest, aby stale monitorować. Czysty sok z glistnika zabija komórki nowotworowe i usuwa je z organizmu. Jej efekt jest znacznie silniejszy niż bimbru recepcji zmieszanego z maslom.No roślinne powinny być traktowane ostrożnie, ciągle słuchać ciała. Nadal konieczne jest wierzyć w zwycięstwo i nigdy nie poddawaj się, nie ważne jak bardzo każdy lechenie.Pust was wszystkich, dobrych ludzi, Bóg błogosławi!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru