Użądlenia pszczół - wielką moc: babka z rakiem wygrał!



Witam, „Babcia” postanowiłem napisać list do gazety z ufnością, że wspomaga leczenie takich strasznych chorób jak rak, pozwoli zaoszczędzić więcej niż jeden zhizn.Odnazhdy babcia spadł i złamał nogę. Szpital został oddany w gipsie, a gdy została ona usunięta, okazało się, że kość zagoiła nieprawidłowo. Za zgodą pacjenta ponownie złamał złamanie kości i prawidłowo złożone, ponownie umieścić w tynku. W tym czasie moja babcia poczuła silny ból. Gdy tynk został usunięty, okazało się, że jego złamana noga była krótsza niż zdrowe, więc nie można było chodzić bez kul. Nie bierze się ból. Bada babcię, lekarze wykryli nowotwór złośliwy w obszarze złamania, czyli raka i zasugerował amputacji. Babcia stanowczo odmówił. odprowadzane jako beznadziejnie ze swojego szpitala, twierdząc cynicznie krewnych, babcia - nie zhilets.Po domu poruszała się o kulach i ból codziennie wzrasta. Dzień lub noc, ona nie pozwoliła jej babcia. A jeśli dzień moja babcia mogła jeszcze trochę roztargniony, że noc była dla niej prawdziwą torturą, jak piekielny ból nie pozwala na relaks. Czułem się tak, jakby ktoś miał przekąski kost.V ogród May babcia ma swoje ula pszczelarz jej przyjacielem. Widząc pacjenta cierpiącego, poprosił ją, aby przejść pcheloterapii kursu. To nie miało nic do stracenia, więc soglasilas.Pchelovod babcia złapany pszczoła i umieścić go na ból miejscu na nogę, powodując jej ugryźć. Na drugi dzień został złapany dwa pszczół, a także zmusiła ich żądło jej babcia w miejscu nowotworu. Babcia poczuła się lepiej, ból ustąpił, a ona była w stanie spać w nocy. Na trzeci dzień pszczelarza umieszczonej na rannych babcia noga trzech pszczół, a więc codziennie dodając jedną pszczołę osiągnęła uzhalivany dziesięć na raz. Jedenastego dnia został schwytany i umieszczony na ból miejscu dziewięciu pszczoły, na dwunastym - osiem. Tak więc, każdy dzień będzie się zmniejszać o jedną pszczołę, doszedłem pojedynczy uzhalivaniya. Po tym, pszczelarz wykonany jeden miesiąc przerwy, a potem jeszcze raz powtórzyć leczenie pchelami.Babushka pełni odzyskane, pozbył się bólu, ale z kulami, niestety, to nie złamał, z powodu choroby stała się złamana noga pięć centymetrów krótszy niż zdrowe. Wyobraź sobie, jak poważna była choroba czy rak zniszczył pięć centymetrów kości Kiedy jesienią babcia przyszła do Centrum Onkologii do badania, lekarza, który na wiosnę to subskrybowanych po obejrzeniu moja babcia wykrzyknął: „Co, ty wciąż żyje„W mojej opinii, nie ma żadnych komentarzy? ... Oto Przestroga. Z każdym wypadku może się zdarzyć, więc należy pamiętać, że jad pszczeli - potężną broń, podbijając raka! Dlaczego lekarze nie przyjmują pcheloterapiyu? Oczywiście, łatwiejsze w obsłudze, a jeśli pacjent nie zgadza się z pracy, łatwiej jest pisać takich pacjentów do domu na śmierć, zamiast za wszelką cenę walczyć o życie.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru