Otwarte rany

Witam, „Babcia” Chcę i mogę podzielić się z dobrych ludzi, niektóre z ich opytom.V 1952 miałem 18 lat. I właśnie ukończył szkołę handlową i poszedł do pracy na produkcji tokarz. Rozpoczęcie prac było normalne, mam wszystko okazało, a więc praca była przyjemna. Tak to trwało dokładnie 2 miesiące i na początku trzeciego, przechodząc przez sąsiedni maszynie, nagle doszedł do dużych wiórów, a jej ostry koniec uderzył mnie w nogę na poziomie kości stopy. Powstaje dużą ranę, natychmiast o nazwie „szybko”, a na nim poszedłem do szpitala. Tam rany szyte i wysłana do bolnichnyy.Ne pamiętam jak długo to było, ale dwa dni po usunięciu szwów I został zwolniony w pracy. Ponownie, nie muszę pracować zbyt długo. Jakoś zadziała, natknąłem, a mój nowo uzdrowił rany ponownie rozproszone. Ponownie i szwy bolnichnyy.Vypisavshis znowu 2 tygodnie później skręciłem kolana, złapał za kratkami do czyszczenia nogi, leżąc w progu fabryki hostelu. Ponownie - krwawienie rany. Ponieważ był już wieczór, kontakt szpital było późno, a sąsiedzi w akademiku nie znaleźliśmy żadnych zielonka lub streptotsida, po prostu przywiązany ranę bandażem. Rano, jego noga była źle opuchnięte, ale nadal po cichu poszedł do pracy. Od fabryka ponownie podjęta „awaryjne” ... w tygodniu idzie do szpitala na bandaż, ale rana nie jest opóźniony. W piątek, lekarz powiedział, że jeśli do poniedziałku, a nie będzie dodatni wynik, a potem położył mnie na łóżku i podjęcia natychmiastowych vmeshatelstvo.Togda wróciłem do domu, zdecydowała się podjąć leczenia. I miała miski, wlewa do niego gorącą wodę, roztwór wykonany z manganu i zaczął wlać im nogę i ranę. To przeprowadza procedurę 2-3 razy dziennie. Przez weekend, obrzęk zszedł, rana zaczęła powoli wdychać, aw poniedziałek zamiast w szpitalu, poszedłem do fabryki. Więcej miałem żadnych problemów z zranioną nogę.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru