Jeśli wróg się nie poddaje - niszczy



Witam, „babcia” nie raz musiał czytać w „Babcia” wnioski dla ludzi, aby pomóc uporać się z nużycy. 15 lat temu, miałem również przyjemność „cieszyć się” na tę chorobę. Traktowane demodikoz bardzo proste. Ale wszystkie choroby poryadku.Kogda uderzyło mnie, poszedłem do Winnicy w regionalnych „luminarzy” w pełnym zaufaniem, że będą mnie leczyć. W laboratorium wziął rzęs i włosów z brwi do analizy i okazało roztocza Nużeniec. Młody lekarz zapewnił choroba podstępna jest traktowany z trudem, ale nadal lechitsya.I zacząłem być traktowany przez zaleceń lekarskich. Należy dokładnie przestrzegać wszystkich zaleceń lekarzy, ale demodikoz wyszedłem. Postanowiłem udać się do innego dermatologa. Wziąłem dziewczynce, napisał kilka różnych leków, a ja, inspirowane, ponownie podjął się leczenia. A wynik jest zerowy ponownie. I skierowana do trzeciego dermatologa. Okazali się być młoda i piękna dziewczyna ponownie. Ponownie, leki, leczenie, i znowu - nic. Wtedy lekarz powiedział: - Pokażę ci professoru.Professor w obecności studentów zbadał mnie, coś dobitnie mówił i pisał do mnie „Trimistin-Darnitsa” - mała tubka maści. Ponownie, leczenie nie przyniosło pozytywnego rezultata.Do nadal Szkoda, że ​​profesor i poprzedni dermatologów zbadał mnie ... No one, oczywiście, ludzie, uprzejmy, ale w tym samym czasie - bezradny. Tak zakończyła mój spacer na mukam.I następnie uderzyło mnie: co jeśli spróbujesz zabić Nużeniec pszczeli jad? Powiedział - zrobić. Próbowaliśmy - aby uzyskać technologii uzdatniania jest ot co !. I fumigacji dym papierosowy pszczoła, potem przejął skrzydłach i mają zastosowanie do dotkniętego witryn Nużeniec. Wskazane jest, aby zacząć stosować się do krawędzi i stopniowo przejmować grunty dotknięte chorobą demodikoz „otoczony” .Za odkąd przeprowadził atak pszczół „” 15 lat minęło. I Bóg oszczędził - Zapomniałam o Nużeniec. Zniknął! To jest taki niezwykły zabieg. Ale bądź ostrożny. Nie każdy cierpi z powodu jadu pszczelego. Tak więc, zanim być traktowany w ten sposób sprawdzić, tolerancji pcheloukusov.Esli wroga nie poddać - aby go zniszczyć!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru