Nużeniec zniknie na zawsze pozostawi demodikoz

Drogi „Babcia”! Należy pamiętać, że wiele osób cierpi z nużycy. Moja siostra 2 lat był chory na chorobę. Jej twarz była straszna. Pewnego dnia spotkała w pociągu z jednego starszego mężczyzny i powiedział mu o swoim problemie. Mężczyzna odwrócił się dermatolog. Pisał swoje recepty Siostro, które kupiła w aptece niezbędnych przygotowań, w tym samym miejscu dla niego ona przygotowana maść i proszek. Nie wierzcie w to, ale po 10 dniach, jego siostra zniknęła z nużycy! Lekarz już od dawna nie żyje, ale jego recepty Przypadkowo zachowane. Potem zaproponował im wiele osób, które cierpią z Nużeniec roztocza, a wszystkie one przyczyniły się do odzyskania. Nadzieję, że pomoże przygotowanie więcej niż jeden proszek leczniczy cheloveku.Dlya potrzebują „Streptocide” - 20.0 „tetracyklina” - 1,5 „rivanol” - 0,25 „Trichopolum” - 1,25 i „Novocaine” - 1.5. Z tych składników sporządza się w postaci proszku farmacji. Im po maść smarowych na pokrycie dotknięte miejsce Nużeniec. 1 smarować co den.Maz wytworzono w farmacji, na podstawie wazeliny. Obejmuje „Difenhydramina 1,0” - „” - 1,25 Anestezin, witamina B1 - i B2, 0,4 - 0,2, pasty „Lazzari” - 20,0 maść „Lorinden” - 15,0. Oprócz zaszczepienie smarowanie i porażone miejsca demodikoz do picia przez 10 dni, w zależności od pakietu instrukcji 2 „trihopol” .Zastosowaæ, dobrzy ludzie, opisałem receptur i zdradziecki demodikoz kiedykolwiek opuści. W tym jestem absolutnie pewien.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru