Dzisiaj moja historia o tym, jak radzić sobie z roztocza podskórnej

Witam, drodzy „Babcia”!

W pewnym momencie, moja skóra został uderzony przez świerzb. Sprowokowany roztocza choroba grzybica, że ​​mieszka w skórze. W tym choroba charakteryzująca się silnym czerwonych plam świąd, rozmieszczone parami w pewnej odległości około 2 cm od siebie.



I stosuje się do leczenia 33% siarkowego maść, która w moim zamówieniem wytworzonej w farmacji. Stosuje się go do smarowania swędzące miejsca.

Również hodowane wieczorem przed snem gliny (dowolnej) do gęstej śmietany domu wodą (lepiej oczywiście chelidonia soku), dodano połowę farmaceutycznej pęcherzyka jodu, dokładnie miesza i stosuje się mieszaninę w chorym świerzb skóry. Swędzenie ustąpi. Po wysuszeniu, powtarzane smarowania, umieścić na światło i ubiór się do łóżka. Zajęło mi to 3 dni, aby w pełni pokonać chorobę.

W trakcie leczenia, nie jest możliwe, aby umyć, a łóżko i bielizna codziennie gotować lub przewietrzyć zimno. I znosił zimna każdego ranka. Dałby Bóg, że moje doświadczenie komuś pomógł pchnąć świerzb. Jeśli choroba jest uruchomiona, wówczas oprócz powyższych procedur powinny być poprinimat, zgodnie z instrukcją „Trykhopol”.

Glina jest wykorzystywane nie tylko do świerzb. Na przykład za pomocą zwykle żółta glina jeden człowiek poradzić sobie z Nużeniec roztoczy, który umieścił go w twarz i powieki. Że hodowane gliny z wodą do konsystencji gęstego owsianki i w nocy, że nakłada się warstwę 3 cm na całej powierzchni. Naprawiłem bandaż i iść do łóżka. Na około 2 godziny obudzić i zmyć wszystko ciepłej wody. Zajęło mu 12 Procedury pozbyć nużycy.

Zdrowie wszystkich dobrych ludzi! Świadkowie Jehowy i nie zachęcam do narzucenia swoich poglądów i nie wysyłać mi różne broszury. Jeśli jesteś z tym samym zapałem jak głosić wiarę, walczyli o czystsze środowisko, dużo więcej będzie z tego skorzystać. I jak można „żyć wiecznie”, gdy takie powietrze, woda i jedzenie? Pomyśl o tym.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru