Myślę, że moja praca nie jest na próżno - moja rada i recepty czekania

Witam, „Babcia” Myślę, że moja praca nie jest daremne i dzisiaj zwracam zalecenia dla tych, którzy cierpią na chorobę charakteryzującą się tworzeniem vitiligo.Eto białej, pozbawionej pigmentu melaniny w skórze plam. Najczęściej choroba występuje u młodych iw średnim wieku osób, głównie kobiet. Oto, co zrobić, aby powrócić pigmentatsiyu.1. Wlać emaliowanych kubka wrzącej wody 2 łyżki posiekane ziele dziurawca, doprowadzić do wrzenia i gotować tak długo, jak objętość płynu jest zmniejszona o połowę. Zdjąć z ognia, szczepu, a następnie 2-3 razy dziennie wcierać wlew wpływ bielactwa skóry. Jednocześnie tarcie wziąć 1/3 łyżeczki pyłek. Spróbuj odwiedzić przynajmniej solntse.2. Zemleć na proszek 5 g nasion rzodkiewki, mieszając je z 1 łyżeczka ocet jabłkowy cydr i stosować wagę w formie okładu do bolesnych miejsc. Możesz umieścić prześcieradło nasączonej dyni.3 soku. Smaruj dotknięte bielactwie pleśni skóry, który pojawia się na szybach lub mieszaninę pietruszki i sokiem z cytryny, podjęte porovnu.Schastya, zdrowie, wigor, wszyscy!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru