Niczego nie ukrywać - z świerzb znać przepis!

Witam, drodzy „Babcia”! Jego historia Chcę ostrzec fanów „drugiej ręki”, który jest noszony veschey.Tri lat temu w sklepie, który sprzedaje takie rzeczy, kupiłem sobie ubrania. Przyniósł do domu, konkurować, a do wieczora widział na palcu swędzące czerwone pryszcz. Natychmiast zorientował się, że to był świerzb, a powodem tego - kupiony w „drugiej ręki” odezhda.Reshila aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby i natychmiast zniszczyć roztocza świerzb. Podpalić papierosa, a potem dobry naslyunila zainfekowany palec oderwał pryszcz i zaczął pocierać ją w popiele papierosów. Następnie smarować maścią apteka siarkowy i uszczelnić cały tynk na roztocza nie dostać powietrze. I tak dzień zrobił 3-4. Ręcznie starając się nie zmoczyć. Wysypka poszedł i nie są już wyświetlane. Oczywiście, wiele z piekła popiołu papierosowego, ale przetrwał. Od tego czasu, świerzb nigdy nie pozwól mi trevozhila.Mozhno traktować ją w ten sposób. Raskurennuyu palenia papierosów doprowadzić do wysypki i jakiś czas trzymać go nad nim. Robiąc to 2-3 razy, można pozbyć się świerzbu. Provereno.Vot więc mam smutne doświadczenia. Teraz nigdy nie korzystaj z „drugiej ręki”.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru