Świerzb i usunie maść IW demodikoz nie zawieść

Witam, „Babcia!”

Jestem weterynarzem, ale miałem do pomocy i osób cierpiących na świerzb roztoczy i roztoczy Nużeniec. Chcę podzielić się swoimi doświadczeniami.



Bardzo dobrze z świerzb i nużycy obsługuje 33% siarkowy maści. Jego wytwarzania, to jest konieczne do 2 części objętościowych wazelina lub wewnętrzny niesoloną słoniny, dodano 1 część postrzępioną w farmacji sproszkowanej siarki i dokładnie wymieszać do uzyskania jednolitej masy o konsystencji pasty. Siarka jest konieczne szlifowanie na proszek ręcznie lub ręczny młynek do kawy, i w żadnym razie nie w elektrycznym, ponieważ przy wysokich prędkościach jego siarki może się zapalić. Gotową maść należy stosować się do obszarów problemowych i naprawić bandaż lub plaster. Zmiana kompresji kilka razy dziennie. Jeśli maść zaczyna wysychać i staje się gruba, to dodaje trochę tłuszczu. Kompresy z maści koniecznie nie mniej niż 7 dni. Faktem jest, że nawet jeśli skóra jest oczyszczona, zanim będzie mogła pozostać larwy lub jaja roztoczy, które następnie właz i ponownie wywołać chorobę. Dlatego trzeba być leczeni przez co najmniej 7 dni. Jeśli świerzb lub nużeńca psiego uderzył rozległe obszary skóry, leczenia maść trzeba całe ciało.

Podczas leczenia nosić stare ubrania, a potem nie będzie przykro, że go wyrzucić. Pościel powinna być również stary. Temperatura w pokoju chorego i całym domu lub mieszkaniu powinna być wystarczająco wysoka.

Jeśli Nużeniec roztocza uderzył rzęsy powinny być na kawałku grubego lnu zastosować maść, zawiązać węzeł w tkaninie, umieścić go na swoim zamkniętymi oczami i poprawki bandaż. I zaledwie 7 dni, 1-2 razy dziennie, zmieniając okład.

Po leczeniu świerzb i nużycy potrzebne do mycia ciała w ciepłej wodzie i kilka razy, tak że skóra szybko odzyskiwane, smarowanie weterynaryjnym lek „mazidła sintomitsina”. Następnie, w celu zapobieżenia ponownemu świerzb i nużycy, doradza mniejszy kontakt z bezdomnymi lub Serf zwierząt. A jednak, w celu uniknięcia zakażenia, należy często myć ręce.

Oczyść swój organizm, ludzie!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru