Wyprysk tam? Podjęcia działań: Złóż maść z oleju i siarki

Witam, „Babcia” Jestem 70 lat. Chcę ci powiedzieć, jak niedawno wyleczyć ekzemu.V ubiegłym roku na moim goleni utworzonej różowy swędząca plamka o średnicy około 7 cm. Naturalnie, zwróciłem się do lekarza. Spojrzał na mnie i stwierdziła, że ​​jest to egzema, i napisał do leczenia „penicyliny” maść. I przetarł naukę u podnóża tydzień, ale plamę, zamiast zniknąć, od różowego do purpury i stał okropne swędzenie. Z powodu nieznośnego swędzenia nawet spać w nocy nie mog.I potem przypomniałem sobie przepis, który nagrał wiele lat temu, gdy po zakończeniu II wojny światowej przez los był na Krymie, jednej z wiosek położonych nad brzegiem Morza Czarnego. Mieszkał w domu starej kobiety, zaangażowany w leczeniu egzemy. Do niej, nawet z Moskwy zaczął być traktowany. Wkrótce pacjenci, opalone i szczęśliwe, bez jednej skazy na ciele, z powrotem domoy.Lechila ich babcia domowej maści. Ona aptece siarki dodać świeżego masła i wymieszać wszystko dokładnie, aż mieszanina staje konsystencji wazeliny. Ta maść przetwarzane wysypki wyprysk. Następnie pacjenci byli w powietrzu przez co najmniej godzinę, aż krem ​​całkowicie wchłonięte telo.Mne wystarczająco tygodniach takiego traktowania i egzema zniknęła. Radzę wszystkim chorych z wypryskiem wypróbować ten przepis. Nie pożałujesz!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru