Pod nóż nie chcę iść do łóżka - ona marskość muchę

Witam, drodzy „Babcia”! Chcę dać kilka wskazówek na marskość leczenia, bo żyć z tym rozpoznaniem w 1996 roku. skuteczne leczenie, lekarze nie dają, a ja nie zgadzam się z operacją. Jestem w stanie wojny z tym ból przez te wszystkie lata, tradycyjne metody. To o niej i będzie moim rasskaz.Kazhdy roku I zaopatrzyć się w kwiaty nagietka. Oni zawsze mają w mojej obecności. Robię je rano, nalegam, a napar przed snem jest filtrowane, ogrzewane do 400 ° C, a z nim zrobić lecznicze kąpiele. Czasem dodaję celandine i serii. Można zrobić kąpiel codziennie, ale można przez den.Esli nocy swędzenie, użyj klawiszy z bandażem suchą lub zwilżoną maści. Pomogę maści "sinaflana", "flutsinar", "sintomitsinovoy". Spróbuj, podoydet.Pomogayut ja kompresuje również pietruszkę. Zakład jest zgnieciony, dobre poczucie, dodać sól, grzywny białko surowe jajko i dokładnie wymieszać. Następnie mieszaninę przechowywano w lodówce. Od czasu do czasu zrobić z tej mieszaniny kompresuje do dotkniętych mesto.Lechus marskość i wywaru z ziół (rumianek, glistnik, sukcesja, nagietek). Myć je bez mydła. Brzeczka jest ogrzewana i chłodzi za pomocą. Po przemyciu wcierać ból punktowego mydła tsveta.Vot ciemne i leczone. Całkowicie marskość nie mogą być utwardzane, a zwolnienie można osiągnąć.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru