CZOSNEK ŚWIECE hemoroidy TREAT

Witam, drodzy „Babcia” Pewnego dnia, sąsiad przyszedł do mnie i mówi: - Lidia Vasilievna, jej mąż bardzo dużo cierpi na hemoroidy krwawienia. Nie wiem, jak mu pomóc? Bardzo nie chcę uciekać się do operatsii.Ya powiedział, że mam siatkę świnia, która posłużyła do dokonania uszczelki, niech weźmie, mielone i 3 części wagowe Otrzymaną masę miesza się z 1 części zgnieciony czosnek w żaby. Tej mieszaniny świec i umieścić je na górnej półce lodówki. Bedtime mąż niech rozgrzać przez 20 minut w gorącej wodzie, a następnie przedstawić się jedną wtyczkę do odbytu i idzie spać. I tak co wieczór do czasu wyzdrowienia. Mąż sąsiad wystarczająco przez pełne sześć świec istseleniya.Odna znajome z powodu strasznego bólu w nogach już od dawna lezhachey.V wynik, założyła gangrenę. W pierwszej chwili został uderzony przez palce, że amputowano w szpitalu, a dwa lata po amputacji zgorzeli przeszedł pieszo. Aby zapobiec ponownemu amputacji, zaproponowałem bliskiego przyjaciela, aby traktować jej maść Valentina Seymovoy którego receptura więcej niż raz opublikowana na łamach „Babcia”. Zgodzili się. Tydzień po zastosowaniu maści, znajomy noga zaczęła się goić, a gdy stosuje się w leczeniu dwóch słoików maści, pacjent wstał, zaczął poruszać się niezależnie, a nawet poradzić sobie z niektórych pracach domowych. Oto cud dzięki „Babcia” i raz maści Seymovoy.Odno mam silny ból w nerkach. Zaproponowałem, aby przejść zabieg repeynichkom zwyczajne. Rozpocząć regularne napar i pić herbatę z tego zioła i pełni odzyskane w ciągu pięciu lat. Zbierz repeynichek niezbędne podczas kwitnienia. Herbata z Pomaga także z chorobami dziąseł, ból gardła, niestrawność, kamieni żółciowych i pecheni.Vot więc mam doświadczenie. Przyjaciół, dobrych ludzi, a „babcia”, a następnie żadne choroby nie zostały złamane.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru