Czosnek dym wygnać dręczyć na długo hemoroidy

Witam, „Babcia!”

Jestem 63 lat, na emeryturze i nadal pracuje w niepełnym wymiarze czasu pracy jako elektryk. Kupuję gazety przez trzy lata i jest bardzo z niego zadowolony. Teraz chcę zrobić, a jej udział w szlachetnej sprawie uzdrowienia, dzieląc moje małe doświadczenie.

Kiedyś bardzo cierpiał na hemoroidy. Przepisującą fundusze lekarz przyniósł tylko chwilową ulgę, a następnie wznowione choroby. Tak długo cierpiała, a następnie zdecydowała się zastosować do siebie dawną perską metodę eliminowania hemoroidy dym czosnek.

Aby to zrobić, A 30x30 cm otwór płyty sklejki przecięcia środkowej o średnicy 8 cm i umieścić go w wiadrze, w którym wcześniej kamienie rzucane z dziesięciu kamyki wcześniej ogrzewane na suchej patelni. Wlać na pokruszony kamyki w kilkunastu dużych żab ząbki czosnku, a następnie usiąść, odsłaniając dno, z otworem na fanerku i pary pochodzące od dymu wiadro czosnkowym. Jeśli istnieje silna piekarnik, można dostać się trochę.

I przeprowadzić tę procedurę dwa razy w ciągu dwóch tygodni, a pięć lat hemoroidów mi nie przeszkadza. Więc śledzić moje doświadczenie i wyzdrowieć!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru