Wcześniej w zimnej chory na zapalenie oskrzeli. I wreszcie pokonany

Witam, „Babcia!” Wcześniej, wraz z nadejściem chłodów, zawsze zachorował na zapalenie oskrzeli. Mam bóle w klatce piersiowej i kaszel, że nie można zatrzymać, nie pigułki i mikstury, przepisane przez lekarza. Przez długi czas cierpiał, a następnie zdecydował się połączyć tradycyjne terapie. I w końcu vylechilas.A pomógł mi pozbyć się zapalenie oskrzeli, wdychanie czosnku i sodoy.Nado wyraźne 6 ząbków czosnku średniej wielkości i szlifować je za pomocą Spadefoot. Następnie wlać do małej misce emaliowanej szklankę wody, umieścić w ogniu, a gdy woda zacznie się gotować, zanurzać posiekany czosnek. Gotować przez 3-4 minuty. Następnie potrawy z bulionem czosnek umieścić na drewnianym stojaku na stole i dodać 1 łyżeczka soda do pieczenia. Pochylać się nad pot, warto okryć kocem i wdychać pary. Wdychanie trzymać tak długo, jak para wodna jest uwalniana i trwa teplo.Protseduru prowadzenia rano i wieczorem przed pójściem spać przez tydzień. Po tym zrobić dwutygodniową przerwę i powtórz dla inhalacje profilaktiki.Krome codziennie rano na czczo, biorę 1 łyżkę cebula tłuszcz gęsi mieszaniny. Cebula powinna być usuni? Ciu skórki, ruszt i wymieszać z taką samą ilością tłuszczu gęsi. Nocą, mieszaninę wciera się w okolicy klatki piersiowej i szyi. Aby związać wełniany szalik i spać aż utra.Vot więc całkowicie odzyskana z zapaleniem oskrzeli. Mam nadzieję, że moje doświadczenie do kogoś innego, aby pomóc pozbyć się tego bolezni.Tak które są leczone. Przed rozpoczęciem leczenia poprosić Boga o pomoc!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru