Zapomniałam o astmę zawsze

Kiedy miałem 30 lat, zacząłem męczyć ataków astmy, które pojawiają się jako reakcja na leki, pyåu i zimna. Gdy po raz pierwszy zacząłem się dusić po szczepieniu przeciwko tężcowi. Od tego czasu, raz zimno catch, chory zapalenie oskrzeli lub zapalenie płuc i ataki astmy występują. Lekarz pisze mi wszelkiego rodzaju leki przeciwastmatyczne, przyjąłem je, ale nie po raz kolejny pokidala.V astmę zachorował na zapalenie płuc w 1991 roku i, jak zwykle, co noc cierpiał na astmę. Leżał w szpitalu 3 tygodnie, zapalenie wyleczyć, ale zadyszka nie powstrzymało. Lekarz o tym nie powiedział nic, i podzielił mój problem z jednej babci, która odbyła się również stały lechenie.Ona Słuchałem uważnie, a potem powiedział, że w swoim czasie, zbyt długo cierpiał na astmę, ale jeszcze odzyskane. Pomógł jej uporać się z chorobą zubrovka trawie. Musisz 2 łyżki posiekane zioła wlać 0,5 litra wódki, twierdzą, 2 tygodni i napojów 1 łyżkę nalewki 3 razy dziennie na 30 minut przed jedzeniem. Wziąłem ją i 0,5 litra o astmie zapomniane na zawsze.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru