Zapalenie oskrzeli zniknął. Mojego Zbawiciela - ROOT wielosił błękitny

Witam, drodzy „Babcia”!

Chcę ci powiedzieć, jak Wygrałem przewlekłe zapalenie oskrzeli z astmatycznych komponentu.

Tak więc, kiedy miałem 32 lat, miałem zimno, ale nie przywiązuje żadnej wagi. W rezultacie zacząłem kaszleć, a miesiąc później zacząłem się dusić, aż w końcu stało się tak trudno oddychać, musiałem udać się do szpitala. Diagnoza - zapalenie oskrzeli z astmatycznych komponentu.

Długo leczonych na stałe, ja podawane antybiotyki zrobić bronchoskopii, ale poprawa nie było. Potem opuścił szpital i postanowił poddać działaniu środków ludowej. Po zapoznaniu się właściwości lecznicze różnych roślin, wybrał sinica niebieski. Kupiony od zielarzy jego korzenia, zaczął przygotowania, zgodnie z instrukcją, lecznicze infuzji i wypić. Nie wierzcie w to, ale trzeciego dnia po jego przetwarzanie moich oskrzelach zaczynają odchodzić śluz tak intensywnie, że bałem. Po 2 tygodniach mój stan znacznie się poprawiła, a po 2 miesiącach byłem całkowicie zdrowy.

Aby przygotować wlewu powinna wynosić 1 łyżka sinica zgnieciony korzeń wlać szkła wrzącej wody i za filtrem chłodzenia. Weź go do 1 łyżka 3-5 razy dziennie po posiłkach. To infuzji jest nie tylko eliminuje z zapaleniem oskrzeli, ale także znacząco poprawia zdrowie i katar górnych dróg i gruźlicy płuc. Więc nikogo z podobnymi problemami, radzę traktować sinica. Państwo o tym, zapewniam, że nie pożałujesz.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru