Zapisywane z amputacji mydła



Kiedyś mocno przebity ręką. Najpierw było silne swędzenie, to taki ból, że nie może być tolerowane. Próbowałem wznieść rękę w wannie, ale bezskutecznie. I to już spuchnięte do łokcia i zaczął rysować na głowie. Musiałem skonsultować się z chirurgiem. Zaklął na mnie tak, że choroba już się rozpoczął, a następnie położył na stole. Top wciśnięty pielęgniarki i chirurg wyciśniętą jego zranioną rękę i zaczął ciąć. Krzyknęłam więc, że wszyscy ludzie, którzy czekali na swoją kolej przy drzwiach, operacja razbezhalis.Posle zaspał dni. Następnego dnia udał się do kliniki dla opatrunku. Ale zanim to zrobię, ja wlewa się do miski z wodą z mydłem, a mówi się trzymać rękę pacjenta przez pewien czas w wodzie. I nie tylko to. Ale po wiążąc moje gorączkę. Wezwany do wglądu rękę starego chirurga. Rozejrzał się i powiedział: - Konieczne jest amputacja lewej kist.Menya przyjęty do szpitala, a kiedy przyszedł do podjęcia operacji, spałam. Zdecydowaliśmy się go nie obudzić, a przez ten czas temperatura wróciła do normy. Następnego dnia ręka bandażami ponownie postanowił trzymać go w wodzie z mydłem. A co, bandaże nasączone i łatwy wystąpił z ropą. Ręka następnie zaczęła się goić. To dlatego, że mydło zbawił mnie od amputatsii.Pomoglo nim i po aborcji. Nie miałem absolutorium, i byłem szczęśliwy z tego powodu, myśląc, że było dobre „czysty”. Wypisany do domu, ale po południu miałem gorączkę i bardzo chory podbrzusze. Co należy zrobić, bo mam dwoje małych dzieci? Skontaktować się z powrotem do szpitala? Ale nie mam pieniędzy, a dzieci nie mogą rzucać ... I wtedy przypomniałem sobie pewną historię mojego przyjaciela Nadia kobiet o właściwości lecznicze tampony z cebuli i mydłem. Potem przetarł cebulę i mydło, mieszane, złożone w gazę, obwiązane bandażem i położył wacik w głąb pochwy. Posadzone pod stertą poduszek do tyłu, tak, że można spać siedząc, że warzone dziurawiec, i udał się do przygotowanej łóżku. Wypiłem bez miary wywaru z dziurawca, i zasnął. Do rana, ból zniknął. Po rozciągnięciu wymaz była żółta ropa z krwią na niej. Po tym, zacznę umieścić tampony z jednym mydła jak cebula mocno ściśnięte. Ponadto około miesiąca I parzonej i pili rdest, krwawnik, rumianek i nagietek. Muszę dostać się na ginekologii. Kiedy przyszedł do lekarza na wizytę, była bardzo zaskoczona, ponieważ cała szyjka macicy była pokryta bliznami i rubtsami.S mydło nie opuścić ten dzień. Jak tylko ropień, ja nawilżyć wieczorem kawałek mydła i związać go do obszarów problemowych. Rano myję nadtlenek. Blain przechodzi.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru