Problem ten został rozwiązany

Kiedyś to było w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku, aby żona mojego przyjaciela brat przybył oficer. Podczas gdy wszyscy żołnierze w ciągu roku w armii nosili buty i powiedział nam, że skarżył się, że on i wszyscy jego towarzysze cierpi na pocenie nóg i edukacja w związku z ran. Po wysłuchaniu, spytałem ze zdziwieniem: - Co o wojsku lekarze spojrzeć na problem żoną innego brata odpowiedział po prostu: - To jak to jest ciągle cierpi z tymi ranami na stopach. I codziennie i stale wlać proszki w butach jest nie tylko irytujące, ale również z proszków na wszystkich non hvataet.Togda powiedziałem, że istnieje prosty krem, który jest tylko 2-3 w nocy, konieczne jest smarować nogi na miesiąc, a problem nie będzie .Ofitser reakcji z niedowierzaniem na takie informacje, a ja mu udowodnić, że to prawda. Mamy przerwał posiłek tosty i udał się do najbliższego sklepu. W dziale perfum, I wykazały Cream „Berezil” Nikolaev produkcji i powiedział, że to, jak mówią, to cud lekarstwo. Od razu kupił trzy słoiki, a po powrocie do domu, bogato rozmazany krem ​​moje nogi. Następnego dnia rano zadzwonił do mnie, podziękował mu za radę, powiedział, że noc spał spokojnie i zaczął wierzyć, że ta maść pomoże mu pozbyć potliwości stóp. W ten sposób problem był reshena.Seychas sprzedaż nie widziałem śmietankę „Berezil”. Może on ma inną nazwę, ale to nie ma znaczenia. Ci, którzy cierpią na nadmierne pocenie się stóp doradzić przygotować swój własny krem. Do tego zagotovte świeżych liści brzozy, pomiń je przez maszynkę do mięsa, wycisnąć sok i pozostawić do zaparzenia na 1-2 dni. Następnie oczyścić górną warstwę drenażu, dodać małą masło lub kwaśną śmietanę i mieszanie do smarowania tej maści nogi. Miesiąc tego zabiegu pozwoli zapomnieć o pocenie. Łatwe i bezpieczne.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru