Przepis Rada zniesione. Pomaga dokładnie korzeń chrzanu!

Moja żona i ja, w bliskim kontakcie z „babcią” i pół roku. Dziękujemy twórcom i dystrybutorom redakcji gazety za pracę, którą wykonują. Często znajdują się w recepturach gazet z zaćmą. Chcę opisać jeszcze jedną, bardzo skuteczne. W 1959 roku pracował jako kierowca konwojów. Poznałem dziewczynę Luda. Pracowała jako malarz, tynkarz dom i oślepiony na naszych oczach. Ona ciągle przepisywane kilka kropel i często ustawia procentową widzenia.



Przyszedłem kiedyś do swojego dormitorium, tzw. Wyszła i stoi, a ja dosłownie trzy metry od niej. Luda mnie nie rozpozna. Mówi, że widzi coś, ale nie mogę zrozumieć. W słońcu, na ulicy, a ona nie widzi ...

Poradziłem jej brata, aby doprowadzić ich wsi Gurovka Kirovogradzie region dziadka, szaman. To jest około 40 kilometrów od krzywej Horn. Gdy dziadek spojrzał na moją dziewczynę, powiedziała: „Jedno oko nie widzi nic, a drugi wkrótce będzie taka sama. Spójrz na uczniów, są one pokryte niebieskawym kwitną. " Potem pyta ją: - Czy karku strajków? Luda i mówi: - Nie. - Być może - pytanie - w projektach dzieje? - Tak - mówi - to się zdarza. - Dobrze, że choroba nie jest uruchomiony. Plaque gołąb.

Groźny prawie nic. Konieczne jest, aby wykopać korzenie i chrzanem ruszt. Krotnie w gazę lub szmatkę, zwinąć i zastosować się do tyłu głowy i czoła, wiążąc końce. Bake - zdjąć. Im więcej stosuje, tym szybciej do cholery opóźni szarą patynę. Luda dabbed chrzan 4 lub 5 dni (nie pamiętam dokładnie) i jeszcze zobaczyć w porządku. Stała się moją żoną. Swego czasu pracowałem jako mechanik pojazdów. Kierowcy i ślusarze doradzić ten przepis, i we wszystkich przypadkach była pozytywna. Korzeń chrzanu można stosować o każdej porze roku. Jeśli choroba nie jest uruchomiony - pomaga w stu procentach. Dziadek sam uzdrowiciel, wiedział bardzo wiele. Miał wtedy 90 lat. Swego czasu był sanitariuszem w armii carskiej.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru