Rana na nodze uzdrowił dzięki leczeniu babci

Kiedyś, gdy miałem piętnaście lat, szłam wzdłuż ścieżki, wszedł na suchą gałązkę leżącego na drodze i pojechaliśmy jego stopa bardzo duży cierń. Poszła więc głęboko pod skórą, a jej koniec, dla których byłoby możliwe do uchwycenia wyciągnąć cierń, nie widział mnie bylo.Vyrezali ją w szpitalu. Wykonane cięcie, przeciągać, traktowane rany, bandażach i powiedział, że następnego dnia udałem się do opatrunku. Ale noc noga źle opuchnięte i boli tak, że nie mogę tego znieść. Musiałem bandaż vezti.Ne pamiętam jak długo przyjmować codziennie do procedury, ale nogi nie chciały się goić. Stała się bardzo opuchnięte i niebieskawy czerwono. Potem przyszedł do jej leczenia z babcią. Zaczęła się oderwać liście babki lancetowatej i zastosować je do mnie w nocy do rana z boku, który jest skierowany w stronę słońca. Jakiś czas po tych codziennych zabiegów ran zaczęły opuszczać dużo ropy i obrzęk zaczął się zapadać. Gdy ropa wyszła, widzieliśmy, że rana wystaje drzazga o długości około połowy meczu. Okazuje się, że w szpitalu nie wszystko jest wyciągnięta. Babka drzazga łatwo wyjęte, a moja stopa uzdrowił szybko.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru