Zintegrowane podejście jest stosowane do twarzy. Teraz jestem zdrowy. Tutaj!



Witam, „Babcia” Myślę, że moje doświadczenie uzdrowienia z róża ktoś prigoditsya.Snachala na lewej nodze powyżej kolana pojawił się mały pryszcz. Mimowolnie jego zerwana. Po 1-2 dniach miejsce było czerwone i swędzenie, a na co dzień coraz bardziej miejscem swędziały i rozprzestrzeniał. Wkrótce zaczęły rosnąć temperatura, zaczerwienienie już wszedł do pośladków. Poszedłem do szpitala rejonowego, aby skonsultować się z dermatologiem. Spojrzał na mnie i powiedział podniesionym głosem, więc od razu poszedłem do lekarza i poprosił go o operacji. Poszedłem do lekarza, płacz, wszystko mi drżał, i powiedzieć mu jej żal. Wysłuchał mnie uspokoił, a następnie rozpisane maści, tabletek, i powiedział, pójdę do nich w weekend (to był piątek) i poniedziałek przyszedł znowu do niego. Na sobotę i niedzielę pili tabletki, użyłem wszystkich maści (wystarczy 2 razy), ale poprawa nie było. Wtedy nie zdecydował się pójść do lekarza i być traktowana niezależnie. Przeglądowi wszystkie moje notatki, ja przejrzał plik z „babcią” i przystąpił do lecheniyu.Snachala świeżego miękiszu chleba żytniego zmieszanego z solą, wykonane ciasto i stosować go do twarzy. Top zadane Vishnevsky maści, pokryte celofan i podciągnięty nogę. Następnego dnia matka narwala i macocha (to było na wiosnę), przemywa trawę przez maszynkę do mięsa, spowodowała wiele na miejscu, na szczycie obejmujący korę bzu (oszukany przed wschodem słońca, drzewo nie powinna być mniejsza niż dwa lata), celofan i znowu wszystko zbierać. I tak codziennie na przemian ściska. Top nosiła spodnie dresowe czerwony i tak poszło. W ten sposób została potraktowana. Podczas leczenia, postu i codzienne rano i wieczorem, modlitwę, prosząc Boga i Matkę Boga istselenii.I moja wytrwałość została zwieńczona sukcesem. Wkrótce zaczęły się pojawiać wrzody, przez którą ropa, i wtedy wszystko jest uzdrowiony, a na miejscu róży były tylko niebieskie plamki. Potem ischezli.Lechites, dobrych ludzi, nie rozpaczaj, i zawsze wierzyć w uzdrowienie!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru