Dwa przypadki wyleczenia raka żołądka



Chcę powiedzieć dwa życia istorii.Gde jakieś trzy lata temu, poszedłem do jednej wsi, znajduje się 30 km od mojego miasta, zbierać zioła, grzyby i jagody. Niestety, lato grzybów jadalnych prawie nie było, ale to było tak pełne muhomorov.Kogda wyszedłem z lasu i usiadł na ławce do reszty, podszedł do mnie stary człowiek i zapytał: - Co grzyby nie znaleziono Odpowiedziałem, że jeden czerwony! śmieci freak, a on mówi: - na próżno ty tzw dar Boga. Po naszej mechanik Wasia - dowcipniś i Joker - chory, coś się stało z jego żołądka. Zacząłem piwny traktowane solą, ale to tylko stało się gorsze. Był bardzo chudy, ziemista cera, a następnie Bob zwrócił się o pomoc do szpitala regionalnego. Tam został zbadany i powiedział, że miał raka w ostatnim stadium, a co za uczta to pozdno.Vot z werdyktem Wasia wrócił do domu. Powiedział chłopów o swoim smutku, a oni, zamiast uspokoić, zaczęła mówić, że żył przez krótki czas w lewo, i że umrze w strasznej agonii. Bob, bez wahania, aby pozbyć przyszłych mąk, postanowił popełnić samobójstwo. Podniósł kurtkę, butelkę wódki i poprosił sąsiadów, babcie przejść do żony, że zostawił na śmierć, i udał się do les.Tam oskubane worek z muchomorów, wykonane jego kryjówkę w lesie, znajduje się w nim wygodnie, a potem pili wódkę, zjadł i poszedł spać Muchomor , Nocy obudziłem się, i nie ma śmierci. Znowu pił wódkę i zjadł grzyby, a nawet w butelce one zarysowane. Obudziłam się w nocy - ożył. Znowu należy powtórzyć procedurę. I zaledwie dwa dni. W tym czasie rojenia się skończyła, i to było bardzo złe Wazy. „Wszystko w porządku - że śmierć przyszła” - pomyślał. Ale nie było. Wkrótce zaczęliśmy Wasia biegunkę i wymioty, ale nadal tak silne, że wydawało się, że wszystkie wnętrzności wyjdzie. Gdy są one na bardzo osłabiony Bob wrócił do domu. Naprawdę chciał jeść i zjadł z wielkim apetytem domowe jedzenie. Z biegiem czasu, Bob został odzyskany i teraz nie wie - duży facet stał się jeszcze zdrowsze niż przed chorobą. To Amanita ratowała życie - zakończył swoją opowieść muzhchina.Vtoroy przypadek uzdrowienia z raka powiedział mi znajomy veterinar.Odnazhdy jego przyjaciel, także lekarz weterynarii, był chory na raka żołądka. Lekarze sugerują, że poddać się operacji, chemioterapii, promieniowanie do podjęcia, ale pacjent kategorycznie odmówił, mówiąc, że lekarz wie, co kończy się takiego leczenia, a zatem będą żyć jak Bóg zechce, i umrzeć w agonii nie sparaliżować sobiraetsya.Spustya chwilę w brzuchu był tam bardzo silny ból i nie ma jedzenia. To wtedy jeden z moich przyjaciół nie zdecydował się czekać bolesną śmierć, a do końca ich życia. Przygotowany na śmierć, tak jak powinno być: umyte, ogolone, umieścić na czystych ubraniach, napisał list, w którym pożegnał się z żoną, rodziną i poprosił ich o wszystkim przebaczenie, a potem wypił dwie filiżanki ciecz, która jest traktowana z chorym rany zwierzę, porostów, ropnie, owrzodzenia ustanawiają i czekał na śmierć. Żona wróciła do domu z pracy, czytać wiadomości i zobaczył pustą butelkę obok męża i natychmiast spowodowane „pogotowie” na wezwanie lekarza .Priehavshy przeczytać notatkę i powąchał szklanej butelce, a następnie zbadał pacjenta i powiedział: - Dobrze. Jeśli twój mąż zdecydował się opuścić to życie, nie będziemy mu przeszkadzać. Teraz wydaje się, bardzo słaby puls, więc Nestle serdecznie i niech leżą. Będę zavtra.I tutaj w tym stanie, pacjent spędził 6 dni i otworzył oczy i zapytał mieć siódmy. Jego żona jak dziecko karmione łyżeczką, a wkrótce odzyskać. Do tej pory wszystko się zastanawiać, jak udało mu się przeżyć. Prawdopodobnie to weterynarz było silne pragnienie życia ... To co chciałem napisać. Uwierz w siebie, a następnie choroba nie będzie w stanie cię pokonać.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru