Wiele osób ma do spełnienia, na różne tematy, aby komunikować się z nimi



Witam, „Babcia” często muszą podróżować, spotykać różnych ludzi i komunikować się z nimi. Kilka uwag podróży chcę podzielić się z czytelnikami gazety.- Kiedy miałem około 12 - mówi mi uroczą Fellow Traveller - na moim ramieniu pojawiła brodawkę. Na początku nie był szczególnie zaniepokojony, ale edukacja wzrosła, a ja martwiłem się, zwłaszcza, że ​​inne brodawek pojawiły się już w jednym z jego nozdrzy. Próbowałem kilka różnych maści, które są przepisywane przez lekarzy, ale nic nie pomogło. Ja mam koleżanki zaczęły się śmiać. Można sobie wyobrazić mój żal ?! mama jest również bardzo martwi się o mnie. Pewnego dnia idzie do sklepu, myśląc, jak radzić sobie z moimi ranami, a jej wyprzedzić dwóch mężczyzn. Mama słyszy, jak jeden człowiek mówi do drugiego: „Wiesz, jak leczyć brodawki? Po deszczu na uchylane poziomo biegunów w ogrodzie trzeba liczyć trzeci szczyt zherdinu, wyginać, montaż zwisa na niej krople, krople deszczu, i namaścić nich brodawki. Wkrótce znikną”.Mama słyszał tę rozmowę, zdumienie zapomniał gdzie był. Szybko odwrócił się i wrócił do domu. Wchodząc do domu, od razu powiedział mi historię, która się z nią stało. Słuchałem uważnie i zaczął czekamy na deszcz. Kiedy wszystko było zrobione jak neznakomets.I że stał się cud: na drugi dzień moje brodawki zaczęła wysychać! Tutaj myślę i zastanawiam się, w jaki sposób opatrznościowy mężczyźni zostały wysłane. Wioska jest nasza jest 40 km od głównej drogi, więc wędrować na to właśnie tak nikt nie mógł. Od tamtej pory moje spojrzenie na życie zmieniło się całkowicie. Zacząłem wierzyć w Boga i uniwersalnego umysłu. Więc ufność w Panu, i wszystko będzie dobrze! - zakończył swoją historię, moja historia mi poputchitsa.Sleduyuschuyu jeden przypadkowy znakomyy.- torturowali mnie, naprzemienne zaparcia i biegunki, ciągle chory podbrzusza - zaczął z tymi słowami, że jest jego historia. - Czasami kał była krew. Lekarz powiedział, że to wrzodziejące zapalenie jelita grubego, i wysłał do szpitala. Pewna poprawa, czułem się szybko, ale od tego czasu stał się regularnym pacjentem w biurze. Pewnego dnia zauważył plakat wiszący na ścianie, który opowiada o leczniczych właściwościach niektórych ziół. Czytając o dziurawiec, dowiedziałem się, że ta trawa leczeniu wrzodziejącego zapalenia jelita grubego. Napisany na początku lata ze szpitala, od razu zabrał się do zbierania dziurawca. Ścinana przez 15-18 cm od jego wierzchołków, związał je w małe pęczki i powiesić do wyschnięcia na sznurek lniany w kuchni. W ten sposób wytwarza się z żadnymi lekami przez rok. Trawa zaczęła parzyć jak herbatę, nalewki i pić zamiast herbaty (bez cukru!) Przez upadek, zimą i wiosną. I vylechilsya.Cherez jakiś czas, aby spotkać się ze mną raz poza pielęgniarki szef działu terapeutycznego i zapytał, dlaczego nie przyszedł na leczenie. Powiedziałem jej o swoim udanym samoleczenia. Była bardzo zaskoczona, pomimo faktu, że plakat wisiał prawie w pobliżu jej biura. Po tym wszystkim personel medyczny dział przepisanie jego zawartości. Jak dla mnie, ja nadal nie zapomnij zaopatrzyć się na lato dziurawca - zakończył te słowa, historia mojego przyjaciela.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru