Aby oczyścić ciało - mój maść umieścić w



Witam, „Babcia!” Jego historia Chcę pomóc ludziom dotkniętym przez psoriazom.Seychas mnie 72 lat. W młodości, po demobilizacji z wojska, wyjechał do pracy w kopalni. Różnica temperatury gazów w kopalni łaźni wodnej i innych pyłu węglowego osiada na ciele bardzo negatywnie działał na mojej skórze. Początkowo wydawało się, trądzik, potem skóra zaczęła się łuszczyć, a potem to wszystko okazało się psoriaz.Obratilsya porad medycznych, ale tylko to, czego nie były leczone, żadnych leków ani przypisać, - nic nie pomogło. Próbuję leczyć ludzi środki, ale nie do przyjęcia różnych wywarów, naparów i nalewek, bez łusek łuszczycowych smarowanie różnych maści przygotowane osobiście nie mógł powstrzymać chorobę. Łuszczyca nadal „żerują” na moim kozhe.I Pewnego dnia natknąłem się na kawałku niektórych gazetach, które zachowały historię łuszczycy facet utwardzania. Czytałem ją ostrożnie, a potem postanowił spróbować się metod.Po opisane w dokumencie przygotowanym receptury maści i zaczęła smarować jej obszarów problemowych. Łuszczyca ledwo opuścił moją skórę, mimo że artykuł został napisany, że człowiek został wyleczony przez 20 dni. Potem zdecydowałem się oczyścić jelita, wątrobę i krew. Po rozpoczęły się czystki ponownie traktowane maścią. Łuszczyca zostawiając mnie z bólu: małe tablice złuszcza łatwo, a zamienia się strup, który następnie musiał być zdzierstwo. Procedura ta była bardzo bolesna, wydawało się, że korzenie łuszczycy uprawianych w moim ciele i zrobiłem vykorchevyvayu.Vot więc odzyskać. Ponad osiem lat minęło od tamtego czasu. Teraz mam zupełnie czyste ciało, zapomniałem o psoriaze.Nadeyus te wszystkie maści, które pomogły mi odzyskać, pomóc więcej niż tuzin ludzi. Tutaj retsept.Neobhodimo do ogrzania do temperatury 60-70 ° C, 250 g oleju transformatora dodać do niej 1 pojemnika wietnamskie „kołem zębatym”, 1/4 butelkę Kolonia każdy kwiat i wszystkie dokładnie. Maść przygotowane. Nasmarować łuszczycowych części ciała, po oczyszczeniu organizmu, 2 razy dziennie. Podczas leczenia, wziąć kąpiel lub prysznic, mycie ciała co 2-3 dnya.Soblyudenie to wszystko, a także całkowite odrzucenie alkoholu wkrótce przynieść uzdrowienie. Chciałbym to wszystko z serca!
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru