Z carbuncles uratował mnie Stare Gypsy przepis



Witam, „Babcia” Fate czasem wplata są sznurowadła, które nie wiedzą, czego się spodziewać w życiu. Pochodzę z regionu Chersoniu, nagi od molo, ale od 52 lat mieszka w Novoshakhtinsk regionu Rostov. Ożenił się i przeniósł się z ich ojczystej ziemi, zachowując wszystkie te lata w sercu wspomnienia o ukochanej prowincji. Tu, w Rosji, spotkałem się ze wspaniałej kobiety Annie, prawie mój chłopka, z Kirovogradzie. Tu z nim i dowiedziałem się o „Babci”. Czytam z wielkim zainteresowaniem plik gazet, który dał mi Annę i wiele receptur zapisane w najcenniejsze książki. Teraz, jeśli to konieczne, zastosować je do siebie i swoich bliskich. Wynik leczenia jest zawsze dodatnia. W dowód wdzięczności za wspaniałą radę postanowiliśmy podzielić się z ich rodaków i przypadku opytom.Opishu z moim dalekim detstva.Voyna, głodu, złych lat, wiosennych powodzi - wszystko to ma wpływ na zdrowie naszego pokolenia. Z niedożywieniem i zastuzhennogo organizmu w moim ciele stał carbuncles - ropnie wielkości pół jajka, z pięciu do siedmiu szczytach. Wstałem bardzo wysoką gorączkę, byłem nieprzytomny i delirium. Babka nie maści z mieszaniem, aż do uzyskania jednorodnej masy mydła alkoholem, pieczone cebuli, soli i zgnieciony starego tłuszczu, jest nałożony na tkaninę bawełnianą i nie opatrunki Carbuncles. Ponadto stosuje się okłady z moczu, ale nic pomogalo.I jeden dzień nasz dom poszedł do zapytać jeść dzieci cygańskie. Babcia, mój mały skarbie, nigdy nie pozwól biednych ludzi bez obiadu, choć sami byli biedni. Cyganka zapytał, kto był tam jęki, a potem babcia powiedziała jej wszystko. Po wysłuchaniu, gipsy odpowiedział, że radzą sobie ze szmaragdami bez żadnych problemów. Poradził mi do mojego brata pokakal, a następnie jego ciepły cal umieścić mnie do ropni. Tak zrobili. Zasnąłem z okładem i spał cały dzień. Kiedy kompres następnie usunąć wszystkich Carbuncles wystających kołków. Babka starannie povynimala je ścisnął ropę i rany myte moczu. Wkrótce zacząłem odzyskiwać. Jednak w tych miejscach, gdzie nie było carbuncles, nadal widoczne blizny, ale nie jest tak źle. Jeśli ktoś zacznie pytać, z czego te blizny, mówię, że był partyzantem, ale w tym czasie odległym, co pisałem, miałem tylko 7 lat.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
© 2021 po.ungurury.ru